До єдиного реєстру демобілізованих внесли дані про 15 тисяч АТОвців – Валентин Резніченко
19.06
16:30
Написати листаВерсія для друку
До єдиного реєстру демобілізованих Дніпропетровщини вже додали інформацію про 15 тисяч АТОвців. За словами голови ДніпроОДА Валентина Резніченка, щодня базу даних продовжують поповнювати.

«Створенням єдиного реєстру демобілізованих опікується Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА. Це перша в Україні база даних, що систематизує інформацію про бійців. Серед іншого, туди записують питання, з якими боєць звертався до Центру, які пільги він вже отримав, а на які ще має право», - розповів Валентин Резніченко.

За словами очільника області, реєстр допомагає надавати бійцям всі пільги ще до того, як по них звертаються. Завдяки СМС-розсилці військові, які є в базі даних, першими дізнаються про нові проекти команди Валентина Резніченка.

У реєстрі з’явилася й інформація про дітей АТОвців. Це необхідно, аби повідомляти батькам малечі про путівки на оздоровлення, концерти та спортивні змагання.

Центр допомоги учасникам АТО та їхнім сім'ям працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00 за адресою: м. Дніпро, пр. Поля, 1, каб. 105. Тел. (056) 742-86-62.

З початку АТО на захист країни стали близько 25 тисяч чоловіків з Дніпропетровщини, більше 17 тисяч – вже повернулися додому.


До єдиного реєстру демобілізованих внесли дані про 15 тисяч АТОвців
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: