На Дніпропетровщині з’явився сайт про розвиток містобудування
04.12
16:30
Написати листаВерсія для друку
Що в області будують та що у проекті? Де розташувати бізнес та куди вкласти інвестиції? На Дніпропетровщині з’явився сайт про розвиток містобудування в регіоні. Він стане у нагоді містобудівникам, архітекторам, бізнесменам та всім, кого цікавить розвиток регіону. Про це стало відомо під час презентації сайту у ДніпроОДА.

«Наше основне завдання – зробити регіон кращим та зручнішим для життя. Тому два з половиною роки тому взялися за створення інформаційного порталу, який би містив дані щодо містобудування у будь-якій частині області. Використовували найпередовішу інформаційну систему, – зазначив начальник управління містобудування та архітектури ДніпроОДА Ігор Богданов. – Зараз на сайті розмістили інформацію по районах, у наступному році можна буде ознайомитися і з планами розвитку об’єднаних територіальних громад».

На новоствореному сайті – генеральні плани населених пунктів області та цілих районів. А ще – схеми доріг, дані про об’єкти, що зводять обласним коштом. Є також посилання на містобудівні кадастри інших областей.

«Дніпропетровщина одна з перших в Україні створила настільки потужний та інформативний геопортал. Тут і історія, і нинішній стан містобудування в регіоні, і плани розвитку території. Під час роботи над сайтом опрацювали значні обсяги інформації. Одних тільки генпланів населених пунктів – понад 9 тисяч аркушів», – розповів Ігор Богданов.

Скористатися даними на сайті може будь-хто, зі звичайного комп’ютера. Інформація корисна, у першу чергу, для будівельників та архітекторів, бізнесменів та інвесторів.

«На порталі можна подивитися і на об’єкти, які тільки у планах. Ця інформація міститься у схемі планування Дніпропетровської області, яка є на сайті. Наприклад, заповідники, що з’являться у майбутньому. Це можуть враховувати бізнесмени та інвестори при виборі території для розміщення підприємства», – додав Ігор Богданов.

У планах авторів сайту – доповнити його інформацією про водні, лісові, земельні ресурси та екологічний стан регіону. А ще – систематизувати дані про містобудування у громадах.


У ДніпроОДА презентували новий сайт про розвиток містобудування в регіоні


Сайт містобудівного кадастру Дніпропетровщини містить генплани населених пунктів області, схеми доріг та багато іншої інформації


Ігор Богданов: «Наше основне завдання – зробити регіон кращим та зручнішим для життя. На сайті розмістили інформацію по районах, у наступному році можна буде ознайомитися і з планами розвитку об’єднаних територіальних громад»


На геопорталі можна ознайомитися зі схемою планування Дніпропетровської області
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: