Бізнес-експерти Дніпропетровщини проведуть безкоштовний семінар для підприємців
13.03
17:00
Написати листаВерсія для друку
Чи обов’язково підприємцю мати касовий апарат? Як підготуватися до перевірки підприємства та відкрити електронний ПДВ-рахунок? Відповіді на ці питання дадуть провідні бізнес-експерти на безкоштовному семінарі в ДніпроОДА. Як зареєструватися, розповіли в департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

«Бізнесмени часто звертаються з питаннями на «гарячу лінію» при ДніпроОДА. Цього року найбільш актуальні питання - дотримання законодавства про працю, зміни в адмініструванні ПДВ, особливості використання касових апаратів та підготовка до податкових перевірок. Відповіді на ці питання дадуть бізнес-експерти на семінарі в ДніпроОДА», - розповіла начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Алла Кефель.

Для кожного питання – окреме обговорення. Спершу учасникам семінару розкажуть про перевірки підприємств: хто має їх проводити та які документи необхідно пред’явити.

Друга частина семінару - про зміни в законодавстві, що вже з 1 квітня набувають чинності. Спікери розкажуть про формування податкових зобов’язань, податкового кредиту на практиці та блокування податкових накладних.

У третій частині шукатимуть відповідь на питання: чи всі підприємці мають користуватися касовими апаратами. Після кожного обговорення – «живе» спілкування зі спікерами.

На питання відповідатимуть експерти редакції «ВКК Баланс-клуб» та газети «Приватний підприємець».

Семінар «Головні зміни в роботі бізнесу 2017: перевірки, ПДВ та РРО» відбудеться 24 березня об 11:00 у ДніпроОДА. Зареєструватися можна за посиланням https://goo.gl/forms/0GXKovNjcqARa0bs2. Деталі за телефонами: 742- 83-42, 742-84-67.


Бізнес-експерти Дніпропетровщини проведуть безкоштовний семінар для підприємців


АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: