Перед початком нового навчального року медогляд вже пройшли 276 тисяч дітей
30.08
14:30
Написати листаВерсія для друку
Школярі та їхні батьки готуються до школи, зокрема – проходять обов'язкові медичні огляди. Наразі обстежилися вже 276 тисяч дітей. Такий медогляд дозволяє своєчасно виявити порушення здоров'я дитини і визначити допустимі для неї фізичні навантаження, наголосили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

«Медичний огляд проходять за місцем проживання дитини у лікаря-педіатра або сімейного лікаря. У нього слід зробити пробу Руф'є. Це комплекс вправ, який допоможе визначитися з рівнем фізичної підготовки дитини. Число інших фахівців залежить від віку дитини і стану її здоров'я», - розповіли в департаменті.

Першокласникам треба пройти дитячого хірурга, офтальмолога, ортопеда і стоматолога, а також здати кров на гемоглобін. Школярам 7-10 і 12-13 років досить консультації педіатра. 11-річним учням знадобиться пройти дитячого хірурга, травматолога, офтальмолога і стоматолога. Потрібно здати кров на гемоглобін і цукор. Діти у віці від 14 до 15 років проходять стоматолога, хірурга, ендокринолога, роблять флюорографію і здають кров на гемоглобін. Старшокласникам треба звернутися до стоматолога і зробити флюорографію.

Школярі проходять медичне обстеження у присутності батьків. Навіть, якщо вони не встигають пройти медогляд до 1 вересня, це можна буде зробити пізніше.

На Дніпропетровщині навчається понад 300 тисяч дітей, майже 90% з них медогляди вже пройшли.


Перед початком нового навчального року медогляд вже пройшли 276 тисяч дітей

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: