На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА тестують підсвітку скляних стел
16.03
13:30
Написати листаВерсія для друку
На Алеї пам’яті, що реконструюють поблизу ДніпроОДА, протестували першу скляну стелу. Робили це ввечері, аби побачити, як працює підсвітка. Всередині стели – кольоровий знімок. Щоб зображення було видно з обох боків, використали нову технологію – подвійний друк фото на склі. Вздовж Алеї змонтують 12 таких стел. На них закарбують імена полеглих героїв Революції гідності та бійців АТО, а також фото з передової.


«Алею пам'яті продовжують реконструювати. Скляні стели – один з її елементів. Застосували нову технологію – подвійний друк фотографій на склі. Знімки буде добре видно з обох боків. Наразі тестуємо підсвітку. Алея пам’яті гармонійно впишеться в інтер’єр Дніпра. Прагнемо, щоб ця архітектурна композиція й через десятиліття нагадувала про мешканців Дніпропетровщини, які віддали життя у боротьбі за незалежність України», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


Стели антивандальні, з потрійного скла, з підствіткою із світлодіодних ламп. Розміри – чотири з половиною на два з половиною метри. Всередині – кольорові знімки військового фоторепортера Дмитра Муравського.


На Алеї таких стел буде 12. На чотирьох будуть фото із зони АТО, на інших – імена полеглих.


Роботи завершаться цьогоріч. Підрядник запевняє, все зробить, як годиться та у строк.
«На сьогодні виконані всі земляні та бетонні роботи. Наразі укладаємо бруківку та монтуємо скляні стели. Об’єкт складний та цікавий», – розказав керівник підрядної організації Олександр Ковалевський.


Алею пам’яті розвернуть у бік скверу.


Меморіальний комплекс – на жвавому перехресті. Тут кожен зможе відчути свою причетність до історії, побути наодинці зі своїми думками.


Майбутній меморіальний комплекс уособлюватиме спомин про загиблих героїв. Якою має бути Алея пам’яті, вирішували люди, для яких це місце є знаковим. Проект обговорювали з громадськістю: дослухалися до ініціатив активістів, архітекторів, священнослужителів, небайдужих мешканців області.


Реконструкція Алеї – ініціатива команди ДніпроОДА. На її реалізацію не витрачено жодної копійки бюджетних коштів. Проект реалізується коштом меценатів.АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: