За кілька місяців унікальним томографом в дніпровському Центрі матері та дитини обстежили понад півтисячі пацієнтів – Валентин Резніченко
13.06
14:30
Написати листаВерсія для друку
За три місяці у дніпровському Центрі матері та дитини ім. Руднєва на сучасному, придбаному обласною владою МРТ, вже безпечно та точно обстежили 560 вагітних жінок та дітей. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Мета – щоб у лікарнях, які приймають пацієнтів з усієї області, було найкраще медичне обладнання. За останні два роки ми придбали вже 150 найсучасніших томографів,ангіографів, апаратів штучного дихання та УЗД. У цьому році продовжуємо оновлювати обладнання в медзакладах. Адже Президент Петро Порошенко визначив розвиток медицини одним з пріоритетів державної політики», – сказав Валентин Резніченко.

Про сучасний МРТ у дніпровському Центрі матері та дитини ім. Руднєва мріяли роками. В закладі лікуються вагітні жінки та малі різного віку – обстежувати їх за допомогою звичайного томографу було небезпечно через високе опромінювання.

Команда Валентина Резніченка придбала для Центру сучасний безпечний МРТ, який працює без рентгенівського випромінювання. При цьому апарат дозволяє отримати повну картину про захворювання органів, нервової системи та опорно-рухового апарату.

Унікальність МРТ ще й у тому, що в комплекті з ним йде апарат штучного дихання. Тож обстежувати пацієнтів можна під наркозом.

«Діти, особливо новонароджені, не можуть влежати на місці, тому такий пристрій був вкрай необхідний. Він корисний і тим, хто боїться замкненого простору. Пацієнт спить, у цей час його обстежують. Процедура триває близько півгодини», – розповів лікар-рентгенолог Центру Дмитро Матвієнко.

Нині подібний сучасний МРТ є ще лише в столиці, розповів головний лікар закладу Ігор Македонський.

«Облдержадміністрація почула наші побажання, і ми маємо сучасний комплекс МРТ. Він дозволяє швидко, точно та безпечно поставити діагноз та розпочати лікування», – сказав він.

Центр матері та дитини імені професора Руднєва приймає близько 4,5 тисячі пацієнтів на рік.

Крім того, в області наразі активно ремонтуються лікарні, повідомила радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.

«Дбаємо про комфорт у медзакладах області. У 2016-му оновили 62 лікарні, у планах на цей рік – ще 30», – сказала вона.


У Центрі матері та дитини в Дніпрі працює сучасний МРТ.


За три місяці обстежено вже 560 пацієнтів.


Обстеження швидкі та безпечні.


Додаткове обладнання дозволяє обстежувати пацієнтів під наркозом.


Таке обладнання є лише в столиці та цьому Центрі.АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: