Оздоровлення, квартири для родин АТОвців та поповнення реєстру демобілізованих – підсумки тижня від ДніпроОДА
19.06
15:30
Написати листаВерсія для друку
Відпочинок дітей у літніх таборах, оздоровлення АТОвців у санаторіях та реабілітаційних центрах, поповнення єдиного реєстру демобілізованих, квартири для родин наших захисників. Про зроблене та плани на майбутнє під час щотижневого публічного звіту в ДніпроОДА розповіла радник очільника області Ольга Горб.

Цьогоріч у дитячих центрах Дніпропетровщини та України відпочинуть майже 190 тисяч хлопчиків та дівчаток, практично половина з них – діти АТОвців, сироти, інваліди, малі з багатодітних родин, розповіла Ольга Горб. На сьогодні 1,5 тисячі дітей регіону вже оздоровилися.

АТОвці області продовжують відновлювати сили в реабілітаційному центрі Дніпра – цьогоріч тут побували близько трьох сотень захисників.

«Незабаром демобілізовані області зможуть проходити реабілітацію за єврозразком ще в одному реабілітаційному центрі. Його облаштовують на базі «Солоного лиману», – зазначила Ольга Горб.

Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА виповнилося два роки. За цей час Центр підтримав майже 15 тисяч бійців, реалізував понад 60 соціальних проектів.

Цьогоріч власниками нових домівок стали родини 34 загиблих та важкопоранених бійців АТО, ще вісім обирають квартири. Кошти на придбання житла області виділила держава.

З початку року близько 50 тисяч відвідувачів оглянули внутрішню та зовнішню експозиції першого в Україні Музею АТО, а унікальну Алею пам’яті за місяць від її відкриття відвідало близько п'яти тисяч мешканців та гостей області.

У День Конституції України, 28 червня, також повідомила Ольга Горб, від Фестивального причалу Дніпра відшвартується регата «Козацький шлях». 30 яхт із Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та Одеської областей подолають півтисячі кілометрів.

Відео публічного звіту за посиланням. Подивитися можна й презентацію.(See attached file: Щотижневий звіт, 19.06.pptx)Квартири для родин АТОвців,


Oздоровлення захисників


... та їхніх дітей.


Про підсумки тижня у ДніпроОДА


... розповіла радник очільника області Ольга Горб.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: