Понад 200 додаткових місць уже відкрили у садочках області, – Валентин Резніченко
05.05
10:30
Написати листаВерсія для друку
Цьогоріч на Дніпропетровщині відкрили 6 навчально-виховних комплексів та 5 додаткових груп у садочках. Їх відвідують 229 малюків. Загалом впродовж року у регіоні створять півтори тисячі місць у дошкільних закладах, повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Навчально-виховні комплекси відкрили у Малософіївці та Биковому Криничанського району, Романковому Покровського району, Виноградівці П’ятихатського району, ще два – у Дніпропетровську.

Дві додаткові групи створили у садочках Дніпропетровська, по одній – у Павлограді, Бородаївці Верхньодніпровського району та Курилівці Петриківського району.

«Цьогоріч відкриваємо в області 1,5 тисячі місць для дошкільнят. Створюємо 12 навчально-виховних комплексів, ремонтуємо 5 садочків, будуємо «з нуля» ще 2», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Місця для дошкільнят відкривають у населених пунктах, де в них є найбільша потреба. До кінця 2016-го ще два нові навчально-виховні комплекси почнуть працювати у Павлограді, по одному – в Апостолівському, Томаківському, Нікопольському та Царичанському районах.

Садочки відремонтують у Дніпропетровському, Нікопольському, Новомосковську, Павлоградському та Царичанському районах.

У дошкільних закладах Дніпропетровщини виховуються 114 тисяч дітей.

У 2015-му відновлено роботу 3 садочків, відкрито 13 навчально-виховних комплексів та 38 додаткових груп. Це 1156 нових місць для дошкільнят.


Понад 200 додаткових місць уже відкрили у садочках області
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: