Майже 6,5 тисяч мешканців області скористалися ЦНАПами для оформлення біометричних паспортів – Валентин Резніченко
13.03
09:30
Написати листаВерсія для друку
Вже півроку у ЦНАПах Дніпропетровщини працює нова послуга – оформлення закордонних паспортів та українських посвідчень особи у вигляді ID-картки. За цей час зручним сервісом скористалися майже 6,5 тисяч мешканців області, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«ЦНАПи – це швидко, зручно та комфортно. Мешканці Дніпропетровщини вже вподобали ці сучасні сервіси, які доступні як у мегаполісах, так і у маленьких селах. Це – втілення ідей реформи децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, - зауважив Валентин Резніченко. - Одна з послуг у ЦНАПах – оформлення ID-паспорта громадянина України та біометричного закордонного паспорта».

Послуга оформлення біометричних паспортів у ЦНАПах Дніпропетровщини з’явилася влітку 2017-го. Першим її почав надавати криворізький офіс. Нині сервісом можна скористатися вже у 8 Центрах області. Три з них знаходяться у Кривому Розі, по одному - у Дніпрі, Слобожанському, Кам’янському, Олександрополі й Апостоловому.

«До ЦНАПів за біометричними паспортами звернулися вже майже 6,5 тисяч мешканців Дніпропетровщини. Найбільше – у Дніпрі, Слобожанському та Кривому Розі», - розповіла начальник управління з питань розвитку адміністративних послуг ДніпроОДА Олена Лічманенко.

Загалом на Дніпропетровщині працюють 56 ЦНАПів та їх філій – найбільше в Україні. Там мешканці області можуть отримати майже 200 адмінпослуг.


Майже 6,5 тисяч мешканців області скористалися ЦНАПами для оформлення біометричних паспортів
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: