Дніпропетровський геріатричний пансіонат уперше отримав сучасне медичне обладнання – Валентин Резніченко
15.01
14:30
Написати листаВерсія для друку
Геріатричний пансіонат Дніпра уперше отримав гуманітарну допомогу з Франції. Тепер до послуг підопічних – сучасні візки, багатофункціональні ліжка, палички та ходунки. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Пацієнти Дніпропетровщини мають лікуватися в комфортних умовах. Таке завдання ставить перед нами Президент України Петро Порошенко. Ми будуємо нові медзаклади та ремонтуємо наявні, оновлюємо їх оснащення. Також лікарні області отримують гуманітарну допомогу з Франції. Уперше передаємо її Дніпропетровському геріатричному пансіонату. Сучасне обладнання суттєво полегшить життя тамтешнім підопічним», - підкреслив Валентин Резніченко.

Сучасні ліжка з протипролежневими матрацами, інвалідні візки, ходунки, палички. Таку гуманітарну допомогу з Франції отримав геріатричний пансіонат Дніпра.

«У цьому пансіонаті люди знаходяться роками, і наше завдання зробити їх перебування тут комфортним. Плануємо й надалі співпрацювати з цим закладом та постачати сюди гуманітарну допомогу», - зазначив керівник благодійного проекту від Дніпропетровської ОДА Олександр Коломійцев.

Підопічні пансіонату вже користуються гуманітарною допомогою.

«Ліжко дуже зручне. Можна самостійно сісти й лягти, легше переходити на візок. Що головне – можу самостійно їсти», - розповів підопічний пансіонату Юрій Корнієнко.

У геріатричному пансіонаті - більше шестисот підопічних. Раніше такого обладнання ніколи не було, старе ж не задовольняло їх потреби в повній мірі.

«Ми отримали тридцять ліжок, п’ятнадцять візків, палички, ходунки… Допомога дуже корисна для наших підопічних – адже тим, хто постійно лежить – доволі важко тривалий знаходитися в одному й тому ж положенні. Такі ліжка – не просто двадцять перше, а навіть двадцять друге сторіччя для нас», - розповів директор Дніпропетровського геріатричного пансіонату Олег Кондрашевський.

Співпраця Дніпропетровської ОДА з «Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс. Кілька років тому вона переїхала з Дніпра до Франції. Проживаючи далеко від Батьківщини, допомагає українським медикам та військовим.


Геріатричний пансіонат Дніпра уперше отримав гуманітарну допомогу з Франції


Візки...


багатофункціональні ліжка...


"Ми отримали тридцять ліжок, п’ятнадцять візків, палички, ходунки… Допомога дуже корисна для наших підопічних", - Олег Кондрашевський


Гуманітаркою вже користуються


"У цьому пансіонаті люди знаходяться роками, і наше завдання зробити їх перебування тут комфортним. Плануємо й надалі співпрацювати з цим закладом", - Олександр Коломійцев


Пульт управління ліжком


"Ліжко дуже зручне. Можна самостійно сісти й лягти... Що головне – можу самостійно їсти", - Юрій Корнієнко
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: