Бразилія хоче співпрацювати з Дніпропетровщиною у торгівлі, освіті та туризмі
02.08
16:30
Написати листаВерсія для друку
Бразилія має намір значно розширити співпрацю з Дніпропетровською областю у сферах торгівлі, освіти, туризму та сільського господарства. Дніпропетровщина, зі свого боку, гарантує бразильським підприємцям прозорі умови роботи на ринку регіону, повідомив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман на зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Бразилії в Україні Освалдо Біато Жуніором.

«Дніпропетровщина – стабільний та економічно потужний регіон. Практично всі реформи, що відбуваються в Україні, спочатку проходять як пілотні проекти в нашій області. Ми – команда гнучких менеджерів, а не бюрократів, тому створили максимально комфортні умови для бізнесу. Сподіваємося на плідну співпрацю з Бразилією в різних галузях», – зазначив Олег Кужман.

Область, насамперед, потребує інвестицій та новітніх технологій, наголосив він. Проте готова паралельно розвивати зовнішню торгівлю, туризм, співробітництво в освітній галузі - якщо в цьому також зацікавлені закордонні партнери, додав перший заступник голови ДніпроОДА.

«Ваш ринок для нас дуже привабливий – тут умови для співпраці значно кращі, ніж, приміром, в Італії або Словаччині, – повідомив Освалдо Біато Жуніор. – Дніпропетровщина – індустріальне серце України. Наразі плануємо розпочати з імпорту та експорту наших товарів. Коли торгівля просувається добре – тоді залучаються нові інвестиції».

Бразильські тваринницькі підприємства – найбільші у світі, а отже, ця країна зацікавлена в нових ринках для збуту харчових продуктів.

У Дніпрі ж бразильців привабили фірми, що виробляють електронні прибори.

Закордонні партнери також відзначили високий потенціал регіону в туризмі та освіті. У Бразилії, зазначив посол, сьогодні бракує університетів, де б готували фахівців у галузі фізики та математики - тож ця країна зацікавилася можливістю підготовки висококваліфікованих інженерів саме у вишах Дніпропетровщини.

Щойно у Дніпрі відкрилося Почесне консульство Бразилії. На переконання Олега Кужмана, це надасть поштовх динамічному розвитку економічних та культурних зв'язків Дніпропетровщини з цією латиноамериканською країною.


У ДніпроОДА перший заступник очільника області Олег Кужман разом із Надзвичайним і Повноважним Послом Бразилії в Україні Освалдо Біато Жуніором обговорили перспективи співпраці


«Дніпропетровщина – стабільний та економічно потужний регіон, який гарантує бразильським підприємцям прозорі умови роботи на ринку», – Олег Кужман


Освалдо Біато Жуніор: «Плануємо розпочати з імпорту та експорту наших товарів. Коли торгівля просувається добре – тоді залучаються нові інвестиції»


У Дніпрі відкрилося Почесне консульство Бразилії


Робота Почесного консульства Бразилії у Дніпрі сприятиме динамічному розвитку економічних та культурних зв'язків Дніпропетровщини з цією країною


Бразилія планує значно розширити співпрацю з Дніпропетровщиною у сферах торгівлі, освіти, туризму та сільського господарства
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: