Як замовити екологічні послуги онлайн: ДніпроОДА провела семінар для підприємців
20.03
18:00
Написати листаВерсія для друку
Як заповнити декларацію про відходи та замовити висновок екологічної експертизи? Про тонкощі онлайн екопослуг підприємці дізнавалися на семінарі у ДніпроОДА. Практичні навички отримали півсотні учасників.


50 підприємців регіону прийшли до ДніпроОДА аби осягнути тонкощі екологічних онлайн послуг.


Спікери семінару – представники департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА. Фахівці демонструють усі нюанси заповнення онлайн заявок.


«Цей семінар присвячений технічним питанням роботи з онлайн сервісом. Як правильно оформлювати заявки, розказуємо на прикладах. Після цього обов’язково відповідаємо на запитання учасників», – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА Руслан Стрілець.


Підприємці задоволені електронним сервісом. Кажуть, він зручний та має підказки для новачків, які допомагають в оформленні документів.


«Не дивлячись на труднощі, які виникли в мене при роботі з електронними документами, завдяки онлайн послугам я можу зекономити свій час», – зазначила представник Укрзалізниці, учасниця семінару Тетяна Салуха.

Учасниця семінару, інженер з охорони навколишнього середовища Придніпровської залізниці Марина Сухач додала: «Дізналася багато корисної інформації, яка допоможе швидко оформити всі необхідні документи».


Це вже другий семінар для підприємців, який розкриває всі нюанси правильного оформлення екопослуг онлайн. Загалом їх відвідали 120 підприємців області.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: