Уже восьмий ЦНАП Дніпропетровщини почав видавати біометричні паспорти – Валентин Резніченко
16.02
13:30
Написати листаВерсія для друку
Уже восьмий ЦНАП області видає «біометрію». У Кам’янському запустили послугу з оформлення паспорта громадянина України – у формі ID-картки та для виїзду за кордон. У Центрі встановили спеціалізоване обладнання – тепер документи для посвідчення особи можна отримати швидко й без зайвого клопоту, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«На важливості якісних адмінпослуг наголошує Президент України Петро Порошенко, бо вони – обличчя влади. На Дніпропетровщині працюють понад півсотні ЦНАПів, які надають майже 200 послуг. Уже у восьми з них можна оформити біометричні паспорти», – підкреслив Валентин Резніченко.

ЦНАП Кам’янського – восьмий в області, де запрацювало біометричне обладнання. У спеціалізованій станції є все необхідне: комп’ютери, принтер, фотокамера, сканер відбитків пальців, планшет для електронного підпису.

«Завжди дивимося на ту чи іншу послугу очима відвідувачів. Тепер для людей доступна ще одна – оформлення біометричних паспортів. Це історична подія для нас. Робочу станцію придбали місцевим коштом. Приєднали її до каналів зв’язку, отримали паролі й доступи. Сподіваємося, це розвантажить міграційну службу від черг. Очікуємо, що такі станції з’являться і в районних філіалах ЦНАПу», – зазначила директор Кам’янського ЦНАПу Марина Гурська.

У Наталі Передистої закінчується термін дії закордонного паспорту – оформити новий жінка прийшла до ЦНАПу.

«Дуже зручно, коли така послуга поруч. Економія часу колосальна. Сервіс на висоті. Адміністратори уважні й привітні, усе швидко. Так і має бути в цивілізованій країні», – поділилися жінка.

Послугою з отримання закордонного паспорту можна скористатися незалежно від місця прописки. Вартість – 557 грн. За термінове виготовлення – 810 грн.

Паспорт у вигляді ІD-картки видається з 14 років і за місцем проживання. Перше виготовлення – безкоштовне. Оновлення документу – у 18-ліття.

У ЦНАПі встановлений термінал, аби оплачувати вартість послуги на місці. Розрахуватися можна готівкою і платіжною карткою.

Здати документи на отримання біометричного паспорта можна за адресою: Кам’янське, пр. Василя Стуса, 10/12.
Оформити документи можна також у ЦНАПах Дніпра, Кривого Рогу, Олександрополя, а також у Центрах Слобожанської й Апостолівської об’єднаних громад. Незабаром аналогічна адмінпослуга стане доступною в Нікополі.

Наразі на Дніпропетровщині 56 ЦНАПів та їхніх філій – це найбільше в Україні.


У Кам’янському запрацювало обладнання з видачі паспорта – у формі ID-картки та для виїзду за кордон.


«Завжди дивимося на ту чи іншу послугу очима відвідувачів. Тепер для людей доступна ще одна – оформлення біометричних паспортів. Це історична подія для нас», – зазначила Марина Гурська.


У спеціалізованій станції є все необхідне....


..фотокамера..


...планшет для електронного підпису...


..сканер відбитків пальців...


«Дуже зручно, коли така послуга поруч. Економія часу колосальна. Сервіс на висоті. Так і має бути в цивілізованій країні», – поділилися Наталя Передиста.


Адміністратори, які обслуговують станцію, пройшли навчання.


Здати документи можна за адресою: Кам’янське, пр. Василя Стуса, 10/12.


Послуга з отримання закордонного паспорту – 557 грн, за термінове виготовлення – 810 грн.


Оформити документи можна ще в семи ЦНАПах області.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: