На патріотичних екскурсіях від ДніпроОДА вже побували понад 1,5 тисячі школярів Дніпропетровщини – Валентин Резніченко
10.10
11:30
Написати листаВерсія для друку
За три тижні до масштабного проекту від ДніпроОДА «Шляхами Героїв» приєдналися понад 1,5 тисячі старшокласників області. На патріотичних екскурсіях побували школярі із Нікопольського, Покровського, Томаківського, Широківського районів, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко наголошує: маємо виховувати молодь у патріотичному дусі, розповідати про те, який важкий шлях проходить країна. На Дніпропетровщині діти вивчають сучасну історію не лише за книжками, а й спілкуючись з її очевидцями. Таку можливість дає унікальний проект «Шляхами героїв», який не має аналогів в Україні», - розповів Валентин Резніченко.

«Шляхами Героїв» - це патріотичні екскурсії, які проводять для старшокласників зі всієї області. Для них організовують поїздки до 25-ї повітрянодесантної бригади у Гвардійському. Там дітям розказують захоплюючі реальні історії, дозволяють зазирнути в танк та «стрибнути» з літака, пригощають солдатською їжею.

Далі школярі відправляються до єдиного в Україні Музею АТО, Алеї пам’яті та центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА. Гіди у турах - АТОвці та волонтери.

Екскурсії для школярів організувала ДніпроОДА разом із 25-ю повітрянодесантною бригадою. До грудня 2017 року у патріотичних турах побувають близько п’яти тисяч школярів. Знову подорожувати «Шляхами Героїв» діти продовжать навесні 2018-го.


Діти Дніпропетровщини мають можливість побувати у справжній військовій частині...


та спробувати "стрибнути" з літака


Для школярів проводять екскурсію внутрішньою...


та зовнішньою експозицією Музею АТО.


Старшокласники відвідують й Алею пам'яті
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: