У 2018 році Дніпропетровщина перевиконала бюджет вже на мільярд гривень – Валентин Резніченко
05.09
11:30
Написати листаВерсія для друку
Вже понад 16 млрд гривень надійшло до бюджету Дніпропетровської області за 8 місяців 2018 року. Це майже на мільярд більше запланованого, повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Децентралізація, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, - це нові можливості для громад та всієї області. Результати реформи красномовні: за три останні роки на Дніпропетровщині втілили понад 600 інфраструктурних проектів, цьогоріч взялися ще майже за 350. Таких об’ємів будівництва та ремонту доріг, шкіл, садочків, лікарень в регіоні не було за всі роки незалежності України», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Децентралізація, додав Валентин Резніченко, один із факторів постійного зростання бюджету Дніпропетровщини. За вісім місяців 2018 року до бюджету області надійшло на 21% більше, ніж за аналогічний період 2017-го.

До бюджетів міст та районів надійшло понад 11 млрд грн - на 17,5% більше, ніж за той самий період минулого року. На 20% зросли доходи громад – до майже 1,3 млрд грн.

На 2018 рік бюджет затверджений у розмірі понад 24 млрд грн.


У 2018 році Дніпропетровщина перевиконала бюджет вже на мільярд гривень
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: