Траса Дніпро-Запоріжжя буде з якісним покриттям вперше за свою історію – Валентин Резніченко
10.08
09:30
Написати листаВерсія для друку
Ділянку траси Н-08 від Дніпра до межі із Запорізькою областю капітально відремонтують. Автомагістраль національного значення вперше за свою історію відповідатиме європейським стандартам, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Розвиток інфраструктури Дніпропетровщини – у пріоритетах нашої команди. Цьогоріч в області капітально ремонтуються чотири траси державного значення. Одна з них – Запорізька магістраль, яка має дуже пожвавлений рух – трафік складає 13 тисяч автомобілів на добу. Дорога там була збудована ще у 80-ті, і за цей час на ній проводився тільки ямковий ремонт. Тепер вона нарешті матиме європейський вигляд», – зазначив Валентин Резніченко.

Протяжність ділянки траси від Дніпра до межі із Запорізькою областю – 36 кілометрів. Третину дороги вже вклали вирівнюючим шаром асфальтобетону – згодом укладуть ще верхній шар.

«Відтоді як побудували Запорізьку трасу, такий масштабний ремонт проводиться на ній вперше. Все це стало можливим завдяки плідній співпраці ДніпроОДА, Укравтодору та Міністерства інфраструктури», – розповів виконуючий обов’язки керівника Служби автодоріг області Геннадій Немога.

Підрядники планують повністю завершити роботи до настання холодів.

«Перед нами одна задача – щоб водії, які рушають у бік Запоріжжя чи у зворотну сторону, до Дніпра, могли їздити якісною дорогою», – зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

На заасфальтованій ділянці автомагістралі інтенсивний рух вже відновлений. Водії зі стажем не натішаться.

«Скільки себе пам’ятаю – тут завжди ні в біса була дорога, – поділився водій автобусу маршруту «Запоріжжя-Дніпро» Володимир Вакула. – Зараз добра – можна їхати й милуватися».

«Цією трасою їжджу декілька разів на тиждень, тому, звичайно, зрадів такому ремонту, – розказав водій мікроавтобусу Станіслав. – Приємно, що влада піклується про нас. Хотілося б, щоб уся дорога була такою».

Крім автомагістралей, в області капітально ремонтують комунальні дороги. За два роки вже зробили понад 300 автошляхів, у планах до кінця 2017-го – ще майже 160.


Запорізьку трасу раніше ніколи капітально не ремонтували


Інтенсивність руху на автомагістралі державного значення зашкалює


Тепер ділянку траси Н-08 від Дніпра до межі із Запорізькою областю повністю оновлять


«Перед нами одна задача – щоб водії, які рушають у бік Запоріжжя чи у зворотну сторону, до Дніпра, могли їздити якісною дорогою», – Юрій Голик


Підрядники працюють на двох ділянках – від Дніпра до межі із Запорізькою областю і в зворотний бік


«Такий масштабний ремонт став можливим завдяки плідній співпраці ДніпроОДА, Укравтодору та Міністерства інфраструктури», – Геннадій Немога


Третину дороги вже вклали вирівнюючим шаром асфальтобетону – згодом укладуть ще верхній шар


Дорожники працюють на совість – усе має бути виміряне до міліметра


На заасфальтованій ділянці автомагістралі інтенсивний рух вже відновлений


Володимир Вакула: «Скільки себе пам’ятаю – тут завжди погана була дорога. А тепер добра – можна їхати й милуватися»


Підрядники планують повністю завершити роботи до настання холодів
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: