У Дніпрі пройде фестиваль «Музичне сузір’я України»
21.04
11:00
Написати листаВерсія для друку
У Дніпрі 21-22 квітня відбудеться другий вокальний фестиваль «Музичне сузір’я України», в якому візьмуть участь конкурсанти з різних регіонів. Метою конкурсу є не лише демонстрація талантів, а й популяризація української мови в мистецтві, повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

«Мета нашого фестивалю – відродження народних традицій, прищеплення любові до української мови та її популяризація саме через мистецтво. Дніпропетровщина завдяки своєму величезному творчому потенціалу здатна це зробити», - розповіла член оргкомітету конкурсу Оксана Рудковська.

Вік конкурсантів – від 12 до 35 років. Учасники мають обов’язково виконати одну композицію українською мовою, другою може бути іноземна або авторська пісня.

До Дніпра приїхали молоді виконавці й колективи з Києва, Одеси, Житомира, Запоріжжя, Харкова, Полтави, Кривого Рогу та Світлодарська Донецької області.

«Ми об’єднали досвід багатьох фестивалів різних напрямів мистецтва, тому вважаємо, що можемо створити захід нового формату, де допомагають зробити новий крок у творчому становлені», - додали в оргкомітеті.

Гала-концерт фесту відбудеться 22 квітня о 15:30 у палаці студентів Дніпровського національного університету ім.О.Гончара. Вхід вільний.


У Дніпрі пройде фестиваль «Музичне сузір’я України»АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: