Мешканці Дніпропетровщини можуть змінити сімейного лікаря
31.08
09:30
Написати листаВерсія для друку
Мешканці Дніпропетровщини можуть змінити свого лікаря. У них є можливість обрати іншого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

«Іноді необхідність змінити лікаря виникає через переїзд. Бувають й ситуації, коли пацієнти не знайшли спільної мови з лікарем або незадоволені обслуговуванням, - пояснили у департаменті. - Раніше обрати іншого спеціаліста можна було лише у вересні, тепер – у будь-який час до кінця року. Обслуговуватися в обраного лікаря пацієнт буде весь 2018-й».

Щоб обрати собі нового лікаря, треба звернутися до амбулаторії. У кожній є стенд з прізвищами медиків та коротким описом їх діяльності: досвід роботи, категорія. Пацієнт може ознайомитись з інформацією та зробити вибір. Далі необхідно заповнити реєстраційну форму. У ній вказати прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, місце проживання, серію та номер паспорта, наявність дітей тощо.

Можна змінити й амбулаторію. Для цього треба звернутися до медзакладу, у якому обслуговується пацієнт, взяти там відкріпний талон, з ним прийти до бажаної амбулаторії.

На Дніпропетровщині понад 420 амбулаторій, у яких працює понад 1,5 тисячі лікарів.


Мешканці Дніпропетровщини можуть змінити сімейного лікаряАКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: