У Кам’янському з’явиться сучасний полігон для утилізації сміття – Валентин Резніченко
17.10
09:30
Написати листаВерсія для друку
Сучасний полігон для утилізації твердих побутових відходів з’явиться в Кам’янському. Він розрахований на 300 тисяч кубометрів сміття, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Поліпшення екологічної ситуації на Дніпропетровщині – одне із завдань, поставлених Президентом України Петром Порошенком. Цьогоріч втілюємо близько 20 екопроектів. Один з них – будівництво сучасного полігону для утилізації сміття в Кам’янському», - зазначив Валентин Резніченко.

Більше півстоліття в Кам’янському всі відходи скидали на міське звалище. Технічно воно не відповідало жодним нормам утилізації сміття. Всі небезпечні речовини потрапляли в ґрунт та забруднювали навколишнє середовище.

«В 2016 році Кам’янська міська рада розробила проект полігону, але коштів на його реалізацію в місцевому бюджеті не вистачало. Ми звернулися за допомогою до ДніпроОДА. З обласного бюджету виділили кошти і почали будівництво полігону твердих побутових відходів», - розповів директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міста Кам’янське Сергій Понізов.

Нині будівництво об’єкта на завершальному етапі. Його площа – більше двох гектарів, які зможуть вмістити 300 тисяч кубометрів сміття. Полігон буде відповідати всім екологічним нормам.

«Ми переходимо на зовсім інший рівень утилізації сміття. Буде екологічно чисте захоронення відходів. Завдяки спеціальному покриттю котловану та дренажній системі отруйні речовини не потраплятимуть в ґрунтові води», - зазначив директор комунального підприємства «Комунальник», яке опікуватиметься полігоном, Богдан Наполов.

Закінчити будівництво об’єкта планують вже цього року.


Більше півстоліття в Кам’янському всі відходи скидали на міське звалище


«В 2016 році Кам’янська міська рада розробила проект полігону, але коштів на його реалізацію в місцевому бюджеті не вистачало. Ми звернулися за допомогою до ДніпроОДА. З обласного бюджету виділили кошти і почали будівництво полігону твердих побутових відходів», - розповів директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міста Кам’янське Сергій Понізов


Нині будівництво об’єкта на завершальному етапі


Його площа – більше двох гектарів, які зможуть вмістити 300 тисяч кубометрів сміття


Полігон буде відповідати всім екологічним нормам


Завершити будівництво планують цього року
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: