Стан упровадження державної регуляторної політики за I-III квартали 2017 року
19.10
12:37
Написати листаВерсія для друку

НФОРМАЦІЯ


про стан упровадження державної регуляторної політики
у сфері господарської діяльності місцевими органами виконавчої влади
та органами місцевого самоврядування Дніпропетровської області
відповідно до вимог Закону України
“Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”
за I-III квартали 2017 року

З метою реалізації принципу послідовності та передбачуваності державної регуляторної політики відповідно до норм Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” (далі – Закон), розробка проектів регуляторних актів Дніпропетровської облдержадміністрації здійснюється згідно із затвердженим Планом діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, оприлюдненому на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у мережі Інтернет (www.adm.dp.gov.ua). На цей час до зазначеного Плану увійшов 1 проект регуляторного акта.

Проекти регуляторних актів районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування регіону з відповідними аналізами регуляторного впливу згідно зі встановленими Законом вимогами в обов’язковому порядку оприлюднювалися у місцевих друкованих засобах масової інформації та/або на веб-сторінках місцевих органів державної влади. Після офіційного оприлюднення цих документів проходила процедура отримання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Протягом I-ІII кварталів 2017 року місцевими регуляторними органами Дніпропетровської області проведено 145 публічних обговорень проектів регуляторних актів, зокрема 54 громадських слухань, 48 круглих столів, 7 семінарів та 36 форумів і зборів.

Зокрема, протягом ІII кварталу поточного року найбільш активними в цьому напрямі були Криворізька міська рада (її виконавчі органи), де проведено 38 заходів з публічного обговорення проектів регуляторних актів, а саме: 30 громадських слухань, 3 круглих столи, 2 семінари та 3 форуми і збори, а також сільські, селищні ради Софіївського району, де проведено 8 заходів з публічного обговорення проектів регуляторних актів, а саме: 1 круглий стіл та 7 форумів і зборів.

Крім того, протягом I-ІII кварталів 2017 року на території регіону здійснено 244 відстеження результативності прийнятих регуляторних актів з них: 135 базових, 61 повторне та 48 періодичних.

З метою організації виконання Закону, зокрема приведення регуляторних актів у відповідність до принципів державної регуляторної політики та недопущення прийняття економічно недоцільних регуляторних актів, за результатами проведених відстежень результативності прийнятих регуляторних актів здійснено перегляд таких актів. Зокрема, на місцевому рівні переглянуто 223 регуляторних актів, з них 18 актів визнано такими, що потребують скасування, 110 – потребують внесення змін.

Загалом за підсумками I-ІII кварталів 2017 року в області прийнято 361 регуляторний акт.

Облдержадміністрацією і надалі продовжуватиметься здійснення постійного моніторингу щодо виконання місцевими регуляторними органами вимог Закону та забезпечення інформаційної підтримки реалізації державної регуляторної політики на території області.

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: