У Кам’янському одна з найстаріших вулиць вперше за півстоліття отримала новий асфальт – Валентин Резніченко
16.11
12:30
Написати листаВерсія для друку
У Кам’янському вулицю Менделєєва капітально відремонтували. Одна з найстаріших доріг міста отримала новий асфальт вперше за півстоліття, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Одне із завдань, поставлених Президентом України Петром Порошенком – це капітальний ремонт автошляхів. Щороку Дніпропетровська облдержадміністрація відновлює близько 160 комунальних доріг, приділяючи особливу увагу малим містам та селищам. Одна з таких вулиць, яку відремонтували у 2017-му – це вулиця Менделєєва в Кам'янському», - зазначив Валентин Резніченко.

Мешканці міста нарікали на дорогу – більше 50 років вона бачила лише ямковий ремонт. Дістатися школи, училища, міськради та лікарні швидкої допомоги, які розташовані на цій вулиці, було важко.

«Ходити було неможливо, з дітками не погуляєш. Ями ці, вибоїни – малеча падала. А зараз і пройти, і проїхати, можна візочком дитину везти, а взимку на санчатах, бо нарешті все рівнесенько та зручно», - поділилася мешканка вулиці Віра Флоренюк.

Відремонтували близько 1,5 км дороги. На вулиці уклали два шари асфальту, встановили бордюри та обладнали тротуари. Ширина проїжджої частини – 7 метрів.

«Це важлива дорога для міста. Ми дуже вдячні облдержадміністрації за те, що звернули увагу на таку проблему Кам’янського», - зазначив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міста Кам’янське Сергій Понізов.

Загалом за останні два роки на Дніпропетровщині відремонтували понад 300 комунальних доріг.


Вулиця Менделєєва знаходиться в центрі старої частини міста


На ній розташовані установи та заклади,..


послугами яких користуються жителі всього району


«Це важлива дорога для міста. Ми дуже вдячні облдержадміністрації за те, що звернули увагу на таку проблему Кам’янського», - зазначив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міста Кам’янське Сергій Понізов


Ширина проїжджої частини – 7 метрів


Ремонтники уклали два шари асфальту,..


встановили 2 км бордюрів,..


нанесли розмітку…


та обладнали тротуари


«Зараз і пройти, і проїхати, можна візочком дитину везти, а взимку на санчатах, бо нарешті все рівнесенько та зручно», - поділилася мешканка вулиці Віра Флоренюк


Нині по вулиці Менделєєва без перешкод пересуваються і транспорт,..


і пішоходи


Вулиця отримала нове життя


Загалом на Дніпропетровщині за два роки відремонтували понад 300 доріг
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: