Дніпропетровщина передала в лікарню поблизу передової мобільний рентген-апарат – Валентин Резніченко
29.11
09:30
Написати листаВерсія для друку
З Дніпропетровської до Донецької області відправили мобільний рентген-апарат. Нове обладнання отримає Бахмутська центральна районна лікарня, яка знаходиться поблизу передової. Це стало можливим завдяки співпраці ДніпроОДА з «Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна», розповів очільник області Валентин Резніченко.

«Дніпропетровщина вже два роки співпрацює з «Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна». За цей час отримали понад 20 партій гуманітарної допомоги. Медичне обладнання передаємо не тільки лікарням області, а й медзакладам Донбасу. Зокрема, рентген-апарат відправили Бахмутській центральній районній лікарні, яка першою приймає поранених на передовій захисників. Така техніка там просто незамінна», - зауважив Валентин Резніченко.

Завдяки мобільному рентген-апарату хірурги в режимі реального часу бачитимуть на моніторі осколки в тілі пацієнта.

«Без такого апарату складні операції займали близько двох з половиною годин. Тепер час скоротиться до 30-40 хвилин», - зазначив завідувач відділення травматології центральної районної лікарні міста Бахмут Дмитро Бондар.

Одна з особливостей апарату – випромінювання низької інтенсивності. Таке обладнання безпечніше за звичайний рентген і для лікарів, і для пацієнтів.

«Співпрацю з французькими благодійниками плануємо продовжити. Будемо постачати медобладнання як в лікарні області, так і в шпиталі, що працюють в зоні АТО», - зауважив керівник благодійного проекту від Дніпропетровської ОДА Олександр Коломійцев.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс. Кілька років тому вона переїхала з Дніпра до Франції. Проживаючи далеко від Батьківщини, допомагає українським медикам та військовим.


З Дніпропетровщини до Донеччини відправили мобільний рентген-апарат


Обладнання доставили з Франції


З новим рентгеном медики на передовій ефективніше рятуватимуть поранених бійців


"Час проведення складних операцій скоротиться до 30-40 хвилин", - Дмитро Бондар


Апарат дає можливість бачити осколки в тілі пацієнта в режимі реального часу


Передача обладнання стала можливою завдяки співпраці ДніпроОДА з «Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна»


"Будемо постачати медобладнання як в лікарні області, так і в шпиталі, що працюють в зоні АТО", - Олександр Коломійцев


Лікарні області вже отримали більше 20-ти партій гуманітарної допомоги з Франції
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: