У 2017 році на Дніпропетровщині відремонтували понад 160 доріг, які не оновлювалися десятиліттями – Валентин Резніченко
21.12
12:30
Написати листаВерсія для друку
У 2017-му по всій Дніпропетровщині капітально відремонтували понад 160 комунальних доріг. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, ці вулиці не оновлювалися десятки років.

«За словами Президента України Петра Порошенка, оновлення доріг – один із показників економічного зростання країни. Такий розвиток демонструє й Дніпропетровщина, - зазначив Валентин Резніченко. – Цьогоріч в області привели до ладу понад 160 комунальних автошляхів, які до цього не бачили дорожньої техніки десятки років».

За словами очільника області, ремонтували дороги не лише у містах, а й у невеличких населених пунктах Дніпропетровщини. Зокрема, у Дніпровському районі оновили близько 20 автошляхів, 14 – у Синельниківському районі, 12 - у Новомосковському, у Нікополі – 14, у Жовтих Водах - 4.

«Ми дотримувалися принципової позиції – ніякого латання ям, тільки капітальні роботи. Підрядники працювали на совість, адже неякісний ремонт матимуть переробити власним коштом. Це прописано в договорі», - наголосив Валентин Резніченко.

Комунальні дороги на Дніпропетровщині ремонтують вже третій рік поспіль. Загалом за цей час оновили понад 450 вулиць.

Цьогоріч в області капітально ремонтували й автомагістралі. Привели до ладу майже 67,5 км доріг державного значення. Роботи проводилися на криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках.


У Кривому Розі з новим покриттям - вулиця Калачевського


У Петриківці - вулицю Панка


У Магдалинівці - вулицю Центральна


У Жовтих Водах - вулицю Заводська


У Покрові - вулицю Лізи Чайкіної


Загалом оновили понад 160 доріг

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: