Велопробіг, майстер-класи і спартакіада: як пройшов фестиваль «МолодьФест» (ФОТОГРАФІЇ)
29.06
14:30
Написати листаВерсія для друку
Спортивні випробування, велопробіг, козацькі розваги та мистецькі конкурси. Черговий фестиваль від волонтерів та ДніпроОДА пройшов у Солоному. «МолодьФест» зібрав і зовсім маленьких, і тих, хто молодий душею.

«Найвища оцінка свята – це дзвінкий сміх дітлахів та посміхнені очі батьків. Мені здається, це вдалося. Багато цікавих конкурсів, де діти могли побавитись, поміркувати, позмагатися у силі, а головне познайомитися та поспілкуватися. Активну участь у святі брали й батьки. Такі фестивалі вже стали доброю традицією Дніпропетровщини. На початку червня влаштовували патріотичний квест для дітей, які живуть на кордоні Дніпропетровської та Донецької областей, в середині місяця – масовий велопробіг у Дніпрі. Тепер фестиваль у Солоному і на цьому ми не зупиняємося», - розповіла радник голови ОДА Ольга Горб.

Ранок для мешканців Солоного розпочався з патріотичного велопробігу. Разом із дорослими вулицями селища мандрували й діти. Всі велосипеди прикрасили українськими прапорцями, а дехто вдягнув футболки у жовто-синіх кольорах.

Дітлахи Солоного малювали «Візерунки моєї мрії». Українськими орнаментами прикрасили приміщеннях редакції районної газети «Вперед» і волонтерського центру «Сприяння захисту Солонянщини».

Ввечері «МолодьФест» відкрив спортивно-розважальну програму на площі біля районного будинку культури. Тут на гостей свята чекала виставка українських книжок від районної бібліотеки, конкурс малюнків на асфальті, майстер-класи. Також мешканці та гості Солоного писали листи для бійців на передову та в шпиталі.

Активні розваги почалися на площі з виступу козака Колоброда, представника славетного Війська Запорізького Низового. Він продемонстрував козацькі вправи з холодною зброєю. Продовжилось свято виступами кінологів з тренованими собаками. Юні учасники фестивалю могли погратися та сфотографуватися з розумними тваринами.

«Атмосфера була тепла і сімейна, бо на свято прийшли ті, кому цього хотілося. Діти та молодь побачили, що пропагувати здоровий спосіб життя і одночасно його дотримуватись - це сумісні речі. Думаю, успіх «МолодьФесту» саме у форматі проведення, коли участь беруть не лише організатори, а й всі присутні», - ділиться враженнями учасник фестивалю Дмитро Глущенко.

На майданчику біля клубу атлетичної гімнастики «Граніт» пройшла спартакіада з боксу на справжньому ринзі, арм-реслінгу, дартсу, перегонів з гирями і ще багато інших випробувань. Перед присутніми виступила команда юних прихильників воркауту.

Діти з радістю відповідали на питання патріотичної вікторини. Переможці отримали за свою активність заохочувальні призи від організаторів свята: футболки та кепки в українських національних кольорах, тризуби-підвіски, прапори, магніти, канцтовари.


"Візерунки моєї мрії",


... козацькі розваги,


... малюнки на асфальті,


... воркаут,


...бокс...


... та багато іншого...


... чекало на мешанців та гостей Солоного на "МолодьФест".


На патріотичне свято прийшли і зовсім юні,..


... і ті, хто молоді душею.


Кожен міг продемонструвати свої таланти,..


... і повболівати за професіоналів.


Розпочався фестиваль велопробігом.


Вулицями селища проїхали дорослі, діти та...


...дуже маленькі діти.


Малеча відкривала для себе спорт,


патріотичні кольори,


малювала щасливе майбутнє


співали разом з дорослими Гімн.


Разом з розумними тваринами вчилися бути слухняними та...


спортивними.


Пили український узвар.


Виховували залізний характер.


Мірялися силою.


Все це у Cолоному на патріотичному фестивалі "МолодьФест".
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: