Інформація про результати виконання місцевих бюджетів
08.02
15:10
Написати листаВерсія для друку

Оперативна інформація про результати виконання місцевих бюджетів
станом на 08 лютого 2018 року

Станом на 08 лютого 2018 року до загального фонду всіх місцевих бюджетів області надійшло 2 119,4 млн грн, у т.ч. до обласного бюджету – 334,7 млн грн.

Видатки загального фонду обласного бюджету профінансовані у сумі 774,1 млн грн, у тому числі на соціально захищені статті спрямовано – 591,5 млн грн. Реверсну дотацію перераховано до державного бюджету у сумі 29,9 млн грн.

З державного бюджету до загального та спеціального фондів зведеного бюджету області отримано цільових субвенцій у сумі 2 206,1 млн грн, що на 412,9 млн грн (15,8 відсотків) менше у порівнянні з відповідним періодом 2017 року.

За рахунок соціальних субвенцій з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям спрямовано 562,0 млн грн; на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом „гроші ходять за дитиною”, оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя –16,5 млн грн. Заборгованість із зазначених виплат відсутня.

_________________________________________

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: