На Дніпропетровщині майже 3 тисячі бійців АТО вже отримали землю, – Валентин Резніченко
13.10
10:30
Написати листаВерсія для друку
На Дніпропетровщині продовжують видавати землю учасникам АТО. Отримали ділянки вже близько 3 тисяч бійців. Ще понад 5 тисяч – оформлюють необхідні документи. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У Дніпропетровській області із заявами на отримання землі звернулися понад 8 тисяч учасників АТО.

На сьогодні близько 3 тисяч військових уже отримали земельні ділянки. Це майже 5 тисяч гектарів для сільськогосподарських робіт та садівництва. Ще понад 5 тисяч бійців оформлюють документи.

«Дніпропетровська ОДА допомагає бійцям АТО оформлювати землю. Для цього спростили копітку процедуру і відкрили «Єдине вікно». Кожен демобілізований, який звертається за отриманням землі, може підібрати необхідну ділянку за допомогою атласу. Земельні ділянки в містах та районах регіону вже отримали майже 3 тисячі АТОшників, ще понад 5 тисяч – у процесі оформлення документів», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Оформити землю без зайвого клопоту учасники АТО можуть у «Єдиному вікні». Тут приймають документи, консультують та допомагають отримати наділи.

Аби вибрати та оглянути землю, нікуди не доведеться їхати. У «Єдиному вікні» можна скористатися атласом вільних земель. У двох томах – детальна інформація про вільні сільськогосподарські ділянки, їхні основні характеристики та місце розташування.

Атлас є в Центрі допомоги бійцям АТО при ОДА та у 22 його філіях, а також в усіх підрозділах держгеокадастру.

Бійці АТО можуть подати документи на оформлення землі за адресою: Дніпро, вул. Старокозацька (колишня вул. Комсомольська), 52, 2-й поверх, каб. 214. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення учасника бойових дій, по можливості – довідку про безпосередню участь в АТО. Оформлення проектної документації безкоштовне.


У «Єдиному вікні» учасники АТО можуть оформити землю без зайвого клопоту.


Тут же можна скористатися атласом вільних земель.


АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: