Цьогоріч у Синельниківському районі відремонтують зо два десятки доріг – Валентин Резніченко
17.08
10:30
Написати листаВерсія для друку
До кінця 2017-го з новим покриттям будуть шість доріг Синельникового. За два роки команда ДніпроОДА вже відновила понад 300 комунальних автошляхів області, повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Щорічно в містах та селах регіону капітально ремонтуємо майже 160 доріг. Такий об’єм робіт – завдяки децентралізації: у бюджетах різних рівнів з’явився додатковий ресурс. Підрядники дають п’ятирічну гарантію на кожну відремонтовану дорогу. Головна вимога – якість. Недоліки дорожники виправлятимуть власним коштом», – зауважив Валентин Резніченко.

За три останні десятиліття капітального ремонту дочекалися дороги Синельникового. Час, коли лише латали ями, – позаду, зазначив міський голова Дмитро Зражевський.
«Торік в місті капітально відремонтували три дороги, цьогоріч – удвічі більше. Чесно кажучи, ми не очікували такого об’єму, – розказав мер. – Крім асфальтування, у комплексі робіт – розмітка, бордюри, пішохідні доріжки. Радий, що на рівні області діє програма з капітального оновлення шляхів».

На сьогодні в Синельниковому вже завершили ремонтувати вулицю Ковпака. Тепер тут нове покриття і на проїжджій частині, і на пішохідних доріжках.

«На сьогодні міські дороги стали набагато кращими, їздити приємно», – сказав водій Олег.

На вулицю Гвардійська техніка тільки-но виїхала. Перший етап – фрезування старого шару асфальту, наступний – укладання нового. Підрядники планують здати об’єкт у вересні.

На фініші роботи на вулиці Тичини, яка ніколи не бачила асфальту. Після капремонту вона буде завширшки шість метрів, з бордюром та пішохідною зоною.

«Дорога змінилася кардинально. Раніше була звичайна ґрунтовка, засипана щебнем, без тротуарної доріжки. Тепер приємно пройтися. Спасибі, що виділили кошти на ремонт», – подякував місцевий мешканець Артем Погрібний.

Загалом у 2017-му в Синельниковому та його районі відремонтують 20 доріг.


Незабаром з новим асфальтом буде вулиця Гвардійська.


Тут уже працює дорожня техніка.


Перш ніж асфальтувати, дорогу чистять від бруду та фрезують.


«На сьогодні міські дороги стали набагато кращими, їздити приємно», – сказав водій Олег.


Вилицю Ковпака тільки-но відремонтували.


Вона пролягає поблизу дитсадка, у який привозять дітей з різних районів міста.


На вулиці Тичини роботи на завершальному етапі.


Більшу частину шляху вже капітально відремонтували.


«Раніше була звичайна ґрунтовка, засипана щебнем, без тротуарної доріжки. Тепер приємно пройтися», – зауважив Артем Погрібний.


Крім асфальтування, у комплексі робіт – розмітка, бордюри, пішохідні доріжки.


До кінця 2017-го оновлять 6 доріг Синельникового.


«Торік в місті капітально відремонтували три дороги, цьогоріч – удвічі більше. Чесно кажучи, ми не очікували такого об’єму, – розказав Дмитро Зражевський. – Радий, що на рівні області діє програма з капітального оновлення шляхів».
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: