Оголошення про проведення конкурсу з визначення робочого органу з перевезення пасажирів
27.07
15:07
Написати листаВерсія для друку

ОГОЛОШЕННЯ
ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ (ОРГАНІЗАЦІЙ) ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ РОБОЧОГО ОРГАНУ

Дніпропетровська обласна державна адміністрація проводить відкритий конкурс.
Конкурс проводиться відповідно до статі 44 Закону України “Про автомобільний транспорт” та пункту 14, 15 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (із змінами і доповненнями).
Метою проведення конкурсу є створення конкурентного середовища та вибір на конкурсних засадах підприємств (організацій), які спроможні забезпечити належну якість організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути), виконання договірних умов.

Найменування організатора конкурсу.
Дніпропетровська обласна державна адміністрація.
Найменування об’єкта конкурсу.

Діяльність претендента, що забезпечить належне організаційне забезпечення і підготовку матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути), їх аналіз та оцінка відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовка паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.
Умови та кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

1. Наявність кваліфікованих фахівців у галузі пасажирського автомобільного транспорту.
2. Досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень.
3. Наявність необхідного матеріально-технічного та програмного забезпечення для підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Дніпропетровської області (внутрішньообласні маршрути), їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізників-претендентів умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником - переможцем конкурсу.
4. Наявність власного (або орендоване в установленому законодавством порядку) приміщення для організації роботи (виконання функцій) робочого органу.
5. Досвід з організації або проведення досліджень на ринку пасажирських перевезень.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі.

Документи на участь у конкурсі приймаються до 16 серпня 2017 року включно

Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі.

за адресою: 49004, м. Дніпро, пр. Олександра Поля, буд.2, кім.207 у конверті, на якому зазначається назва претендента, адреса й найменування об’єкта конкурсу, з поміткою “Заява на участь у конкурсі”.

Місце, дата і час проведення конкурсу.

Конкурс відбудеться у приміщенні облдержадміністрації за адресою 49004, м. Дніпро, пр. Олександра Поля, буд 1 , кім. 322, 30 серпня 2017 року об 11 год. 00 хв. Реєстрація учасників розпочнеться з 10 год.00 хв.Телефон для довідок з питань проведення конкурсу

За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі або умов конкурсу звертатися за телефоном 742-87-73,742-86-92.

До участі у конкурсі не допускаються юридичні особи – претенденти, які:
припиняють діяльність суб’єкта господарювання за відповідним рішенням відповідно до вимог чинного законодавства України;
визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство в порядку, встановленому чинним законодавством України;
подали для участі у конкурсі неправильно оформлені або такі, що містять недостовірну інформацію, документи;

не мають фахівців (або мають менше чотирьох спеціалістів) з питань організації пасажирських перевезень та проведення досліджень на ринку пасажирських перевезень, юриста;

не мають відповідного матеріально-технічного забезпечення;

представляють інтереси пасажирських перевізників (є заінтересованими перевізниками);

мають заборгованість з податкових платежів та відрахувань до державних цільових фондів;

мають заборгованість із виплати заробітної плати;

не мають свого чи орендованого приміщення.

Заступник голови
Дніпропетровської
облдержадміністрації ____________________ В.В.ПРУЦАКОВ
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: