Концерт із лауреатами фесту атошних пісень та українськими зірками можна буде подивитися в прямому ефірі, - Валентин Резніченко
22.09
17:30
Написати листаВерсія для друку
Вже сьогодні в київському концерт-холі презентують перший та єдиний в Україні диск пісень, народжених в АТО. На велику сцену вийдуть бійці разом із українськими зірками. Військові виконають зворушливі авторські композиції, написані прямо в донецьких окопах. Відомі співаки та групи заряджатимуть зал патріотичними піснями. Подивитися концерт можна буде в прямому ефірі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Вже сьогодні в Києві презентуємо перший диск пісень, народжених в АТО. Послухати зворушливі та патріотичні композиції збереться майже 2 тисячі людей. Проте навіть один з центральних концерт-холів країни не вмістив всіх бажаючих долучитися до музичної події. Відтак ми організували онлайн-трансляцію. Послухати талановитих бійців та українських зірок зможуть всі охочі, не виходячи з дому», - розповів очільник області Валентин Резніченко.

Презентація диску відбудеться в київському Жовтневому палаці. Виступатимуть лауреати фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Вийдуть на сцену й українські зірки: Віктор Павлик, Олексій Горбунов, Світлана Тарабарова, Андрій Джеджула, групи «OT VINTA», «Друга ріка».

Вхід на концерт – за спеціальними запрошеннями. Їх отримали військові з сім’ями, волонтери, прихильники фестивалю, які подавали заявки через інтернет. Подивитися он-лайн трансляцію можна тут або тут. Початок – о 19.00.

Ідея записати диск атошних пісень з’явилася одразу після фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Його Дніпропетровська ОДА разом з обласною асоціацією воїнів АТО організувала в травні. Над створенням альбому лауреати фесту, звукорежисери, дизайнери, юристи працювали протягом трьох місяців. До диску увійшли майже три десятки авторських композицій, які звучали на фестивалі пісень, народжених в АТО. Є там й пісні відомої української виконавиці Світлани Тарабарової, волонтера Христини Панасюк та групи «Tarantinos». Перший тираж альбому - 3 тисячі екземплярів, планується й додатковий тираж.


Концерт із лауреатами фесту атошних пісень та українськими зірками можна буде подивитися в прямому ефірі
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: