Мешканці Дніпропетровщини оформлюють субсидії онлайн
04.11
10:09
Написати листаВерсія для друку
Зручно, швидко та без черг: мешканці Дніпропетровщини переходять на оформлення субсидій онлайн. Через Інтернет заявки на отримання державної допомоги вже подали понад 2 тис. людей. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

З настанням холодів все більше мешканців області поспішають оформити житлову субсидію. Зросла й кількість тих, хто для цього скористався інтернет-порталом державних послуг. Це й не дивно, каже заступник начальника управління департаменту соцзахисту населення Олександра Довидовська. Працювати через електронну систему набагато зручніше.

«Наприкінці літа наш регіон першим в Україні запустив послугу онлайн оформлення субсидій. Вже понад 2 тис. мешканців Дніпропетровщини скористалися електронним сервісом. Та змогли оцінити його переваги: вони не витрачали час на походи до відділення соцзахисту та не стояли у чергах», - сказала вона.

Щоб оформити державну допомогу онлайн, зайдіть на сайт https://igov.org.ua в рубрику «Субсидії». Далі оберіть банк, в якому обслуговуєтесь. Перейдіть на сайт банку, заповніть заяву та декларацію. Документи автоматично потраплять в управління соцзахисту. Протягом 20 календарних днів на вашу електронну пошту прийде лист з підтвердженням оформлення субсидії, або з причиною відмови.

Загалом житлову субсидію в області отримують майже 302,5 тис. сімей.

Оформити документи на отримання субсидії можна за допомогою лише декількох кліків мишкою.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: