Безкоштовні ліки можна отримати майже у 400 аптеках області
12.07
14:30
Написати листаВерсія для друку
З квітня до програми «Доступні ліки» долучилися вже 388 аптек Дніпропетровщини. Безкоштовно або зі суттєвою знижкою можуть отримати медпрепарати хворі на гіпертонію, цукровий діабет ІІ ступеня та бронхіальну астму. Про це повідомила на брифінгу заступник директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Олена Лугова.

«На Дніпропетровщині вже 388 аптек працюють за державною програмою «Доступні ліки». Там отримують медикаменти безкоштовно або за суттєвою знижкою. Наприклад, доведеться доплатити за дорогі препарати – або до 1 гривні, або від 10 до 30 гривень. Для цього лише необхідно піти до сімейного лікаря або терапевта та взяти рецепт. Це можна зробити в усіх амбулаторіях області», – зазначила Олена Лугова.

Держава компенсує аптекам витрати на доступні ліки у чітко встановлені терміни – розрахунки здійснюють 57 центрів первинної допомоги двічі на місяць. На сьогодні фармацевтам регіону вже повернули більше 13 мільйонів гривень.

«Раніше аптеки побоювалися, що ніхто їм не компенсує витрати. Переконавшись у зворотньому, вони більш охоче приєднуються до програми», – поділилася Олена Лугова.

Загалом на програму «Доступні ліки» держава виділила Дніпропетровщині 41,8 мільйонів гривень.

Ознайомитися з переліком аптек, які долучилися до програми, можна на сайті або у лікаря. Також цілодобово працює гаряча лінія 0 800 50 72 50.


Безкоштовні ліки можна отримати майже у 400 аптеках областіАКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: