Передача кімнат гуртожитків у власність їх мешканцям - під особистим контролем Валентина Резніченка
13.08
09:09
Написати листаВерсія для друку
    Прискорити передачу кімнат гуртожитків у приватну власність. Таке завдання поставив заступник керівника Дніпропетровщини Володимир Пруцаков на черговій нараді обласної робочої групи з приватизації кімнат їх мешканцями.
    «До мене звертається багато мешканців гуртожитків. Намагаючись приватизувати свої кімнати, вони стикаються з проблемами і банальним нерозумінням того, що потрібно робити», - розпочав нараду Володимир Пруцаков. Він зазначив, що, на превеликий жаль, в Україні житлове право мешканців гуртожитків – не захищено державою: «Начебто людина живе тут десятиліттями, а прав жодних немає. Приватизація кімнат для них - єдина надія стати власниками свого житла. Ми просто зобов'язані їм допомогти».
    На нараді відзвітували криворізькі і дніпродзержинські представники робочої групи. У Кривому Розі 28 гуртожитків, в яких можна приватизувати кімнати. З 2009 року з 3,5 тис. кімнат у приватну власність перейшли 847. Не швидко йде робота і в Дніпродзержинську. З 678 кімнат у 12 гуртожитках, з 2012 року приватизовані 135.
    Основною причиною такого сповільнення процесу називають небажання людей брати кімнати у власність. «Дуже дивно, думаю, що причина інша, - зауважив Володимир Пруцаков. - У мешканців гуртожитків виникають проблеми з отриманням документів, що підтверджують право на приватизацію. Часто людина елементарно не знає, куди їй бігти за черговим папером».
    Заступник очільника області порекомендував членам комісії підійти до питання системно і неформально: «Робочі групи на місцях мають проводити регулярні засідання. Багато що залежить саме від тих, хто особисто знайомий з питанням. По-друге, давайте використовувати наші адміністративні можливості за призначенням - допомагати людям. Людина не знає, де отримати черговий документ - підкажіть. А краще - самі проявіть ініціативу. Ми маємо робити все, щоб у людей з'явилося своє житло», - зазначив Володимир Пруцаков. Він підкреслив: «Ні в кого не повинно залишитися ілюзій - процес приватизації кімнат їх жителями перебуває під особистим контролем губернатора області Валентина Резніченка».
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: