Щоденний моніторинг
09.02
11:53
Написати листаВерсія для друку

Щоденний моніторинг виконання бюджету


Дніпропетровської області

станом на 09 лютого 2018 року


До загального та спеціального фондів зведеного бюджету області за січень - лютий 2018 року надійшло 6 052,1 млн грн податків та зборів.

До загального фонду зведеного бюджету області надійшло 5 890,9 млн грн, у тому числі до державного бюджету – 3 733,8 млн грн.

До загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 2 157,1 млн грн.

До загального фонду обласного бюджету за січень - лютий 2017 року надійшло 340,8 млн грн.

До спеціального фонду зведеного бюджету області надійшло 116,2 млн грн, у тому числі до державного бюджету – 52,1 млн грн, до місцевих бюджетів – 109,1 млн грн.

Видатки обласного бюджету профінансовано на загальну суму – 322,5 млн грн, у тому числі соціально - захищені (зарплата з нарахуваннями, харчування, медикаменти, енергоносії, пенсії та допомоги населенню)137,8 млн грн .

З початку року місцевими бюджетами області з державного бюджету отримано базову дотацію у сумі 16,5 млн грн.

З початку року місцевими бюджетами області з державного бюджету отримано додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я у сумі 112,2 млн грн.

Реверсну дотацію перераховано до державного бюджету у сумі
110,8 млн грн.

З державного бюджету надійшло субвенцій місцевим бюджетам і профінансовано:

- медичну субвенцію у сумі 645,8 млн грн;

- освітню субвенцію у сумі 500,7 млн грн;

- на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі – 9,4 млн грн;

- на погашення заборгованості по нарахованих пільгах та субсидіях населенню на розрахунки за спожиті енергоносії та надані житлово – комунальні послуги у обсязі – 454,3 млн грн;

- на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку 562,0 млн грн.________________________________________

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: