Новини п’ятниці: що зроблено на Дніпропетровщині
19.05
13:30
Написати листаВерсія для друку
Ремонт траси міжнародного значення та комунальних доріг, оновлення лікарні для дітей та будівництво водоводу. Топ-5 подій п’ятниці.

Дитяче відділення криворізького протитуберкульозного диспансеру №2 реконструюють. Тут лікуються малі від народження до чотирьох років, які потребують особливого температурного режиму. Тому в будівлі встановили нові вікна, полагодили дах, нині – утеплюють стіни. Роботи виконані вже на 96%.

В області тривають капремонти комунальних доріг. Зокрема, у Синельниковому ремонтують Залізничну вулицю. Тут вже зняли старе покриття, паралельно встановлюють бордюри. На черзі – укладка нового асфальту. Завершити всі роботи дорожники планують цього літа.

Оновлюють автошлях і на вулиці Харківська у Тернівці – загалом це близько 11 тисяч квадратних метрів. Дорожники зняли багаторічний асфальт, зараз готуються укладати новий. Завершити всі роботи планують у червні.

У розпалі – ремонт траси Знаменівка-Луганськ-Ізварине. Тут зняли старе покриття та вже почали укладати перший шар асфальтобетону. Загалом до кінця 2017-го на Дніпропетровщині планують відремонтувати чотири дороги міжнародного значення.

У Софіївському районі прокладають водовід, який забезпечить водою шість сіл Новоолексіївської та Вакулівської об’єднаних громад. Якісну питну воду отримають п’ять тисяч людей. Завершити всі роботи комунальники планують восени.

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: