Понад 39 млрд грн заробили підприємці Дніпропетровщини в Prozorro – Валентин Резніченко
20.07
13:30
Написати листаВерсія для друку
З початку роботи системи електронних торгів Prozorro підприємці Дніпропетровщини заробили 39,2 млрд грн. Найчастіше вони продавали фармацевтичну продукцію, медичне обладнання та продукти харчування, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Активність бізнесу в Prozorro постійно зростає. В порівнянні з 2015-м кількість підприємців, що працюють через систему електронних торгів, збільшилася вдесятеро – до більш ніж 8,6 тисяч», - розповів Валентин Резніченко.

Щотижня до роботи в Prozorro приєднуються близько 100 підприємців. Cеред найрозповсюдженіших товарів, які вони продають - фармацевтичні та харчові продукти, серед послуг – будівельні роботи та поточний ремонт.

«За час роботи електронної системи бізнесмени Дніпропетровщини виграли по всій Україні 81,5 тисячу лотів на понад 39 мільярдів гривень. З цих доходів сплатили податки - це додаткові кошти, які надходять до бюджету регіону», - додав очільник області.

В серпні 2015 року ДніпроОДА стала однією з перших держадміністрацій в Україні, яка перевела держзакупівлі в систему Prozorro. Одночасно почала залучати до роботи та навчати користуватися сервісом підприємців. Нині область в трійці лідерів України за кількістю бізнесменів, які працюють через електронну систему.


Понад 39 млрд грн заробили підприємці Дніпропетровщини в Prozorro.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: