Уперше в українській історії засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС проходить в ДніпроОДА
20.09
12:30
Написати листаВерсія для друку
Уперше в українській історії засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС проходить в ДніпроОДА. На першій робочій сесії учасники обговорюють, зокрема, Мінські домовленості, гуманітарну ситуацію на окупованих територіях, права людини, децентралізацію, виборчу, медичну та судову реформи, боротьбу з корупцією.

«Ми спеціально хотіли приїхати сюди, на Схід України, щоб продемонструвати свою солідарність і показати, що Європа в цей складний момент разом із вами», – зазначив співголова Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Даріуш Розатті.

«Це вперше в історії України міждержавний орган збирається не в столиці. Дякуємо Дніпропетровщині за сприяння в роботі. Нам тут дуже подобається. Ми би хотіли проводити такі зустрічі й в інших обласних центрах, але не впевнені, що вони витримають конкуренцію з Дніпром», – сказав співголова Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Микола Княжицький.

За словами Миколи Княжицького, за підсумками сесії буде підписана резолюція.

«В резолюції, яку ми сьогодні приймемо, буде багато важливих пунктів. Це підтримка української позиції, економічні питання, процес демократизації, боротьба з корупцією», – додав він.

Перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман подякував присутнім за тверду та послідовну підтримку територіальної цілісності й суверенітету України.

«Дніпропетровщина – мирний, стабільний регіон. Наші зусилля спрямовані на реалізацію ініціатив Президента України та Верховної Ради. Маємо успіхи в децентралізації, держзакупівлях «Prozorro», онлайн адмінпослугах, залученні інвестицій. Сподіваємось, що сьогоднішній захід зміцнить вже існуючі двосторонні зв’язки між Україною та Євросоюзом, матиме позитивний вплив для дипломатичного вирішення конфлікту на Сході України», – сказав він.

Робоча сесія 6-го засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС триватиме протягом дня.

Також у рамках візиту пройде зустріч євродепутатів з дніпровськими бізнесменами.


Засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС


Вперше за межами столиці


Вперше в історії України збираємось в обласному центрі, - Микола Княжицький


Учасники обговорюють важливі питання


Від Мінських домовленостей...


... до боротьби з корупцією


Робота - на весь день


Після - підписання резолюції


Така зустріч - новий досвід для ДніпроОДА


Європа в цей складний момент з Україною, - Даріуш Розатті
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: