Школяр із Дніпропетровщини переміг на Всеукраїнській олімпіаді з фізики
06.04
14:30
Написати листаВерсія для друку
25 областей, 175 учасників та тиждень змагань. На Дніпропетровщині пройшла Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики. Серед кращих – юні розумники із нашої області. Восьмикласник Микита Швець здобув перемогу, ще двоє школярів - призові місця. Про це повідомили в департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

Восьмикласники Дніпровського ліцею інформаційних технологій Микита Швець, Ірина Величко та Андрій Волков - вперше на всеукраїнській олімпіади з фізики. Та вже мають успіхи. Микита здобув перше місце у своїй віковій категорії. Ірина та Андрій - розділили друге.

«Діти з нашого ліцею часто беруть участь в олімпіадах і перемагають в них. Проте для Микити, Іри та Андрія це перший конкурс такого рівня. Їх досягнення дуже радують. Будемо готуватися і на наступний рік, щоб показати ще кращий результат», - розповів директор Дніпровського ліцею інформаційних технологій Сергій Григор’єв.

Всеукраїнську учнівську олімпіаду приймав Кривий Ріг. Змагання тривали тиждень. У них взяли участь учні 8-11 класів. Це 175 учасників із 25 областей України. Наш регіон представляло 6 школярів. Вони приїхали із Дніпра, Марганцю та Кривого Рогу. Завдання, які мали вирішити діти, цікаві та креативні. Всього було три тури: теоретичний, демонстраційний та експериментальний.

«У теоретичному турі учні мали розв’язати задачі. У демонстраційному – відповісти на запитання конкурсного журі. Експериментальний включав демонстрацію лабораторних завдань, які учні часто виконували на уроках», - розповіли у департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

Переможців нагородили дипломами та подарунками. Інші учасники теж не з порожніми руками – їм подарували енциклопедії.


Школяр із Дніпропетровщини переміг на Всеукраїнській олімпіаді з фізикиАКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: