На Дніпропетровщині лакофарбників готуватимуть зі школи
24.10
16:30
Написати листаВерсія для друку
На Дніпропетровщині налагодять співпрацю освітян та роботодавців у лакофарбовій галузі. Для цього планують започаткувати у школах інтегровані уроки. Разом з учителем хімію викладатимуть представники підприємств. А ще – організовуватимуть екскурсії школярів на виробництво. Про це стало відомо під час міжнародної конференції з кадрових питань у лакофарбовій промисловості – «YOUNG COATINGS & COMPOSITES».

«Головна мета конференції – спільними зусиллями влади, освітян та бізнесу популяризувати хімічну галузь, зокрема лакофарбову. На часі – питання підготовки висококласних фахівців у цій сфері. Розпочинати слід зі школи. Вже з перших років навчання діти мають замислюватися – яку професію обрати, щоб вона була до душі та допомогла стати успішним у майбутньому. Тому запропонували школам долучитися до участі у заході», – розповів головний спеціаліст департаменту освіти і науки ДніпроОДА Андрій Панасенко.

Дніпропетровщина – один із лідерів України в хімічній промисловості. Тут виробляють понад 50% лакофарбової продукції країни. Хімічні підприємства нині відчувають гостру потребу в кваліфікованих фахівцях.

«Щоб галузь розвивалася, потрібні молоді кадри, – розповів співорганізатор конференції, виконавчий директор асоціації українських виробників лакофарбової промисловості Олександр Бричко. – На Дніпропетровщині розуміють – мати добрі кадри – ключ до благополуччя регіону. Тому приємно, що обладміністрація організувала участь навчальних закладів у форумі. У подальшому запрошуватимемо вчителів на наші збори, щоб промисловці розуміли, з чого слід починати».

У конференції взяли участь більше сотні представників бізнесу, освітян і студентів-хіміків. Такий форум збирають третій рік поспіль – уперше до нього долучилися школи області.

«Ми активно співпрацюємо з навчальними закладами Польщі. Організували курси на факультеті лакофарбових матеріалів у Краківській політехніці й читаємо лекції. Хотілося б налагодити таку взаємодію і з освітянами Дніпропетровщини», – поділився досвідом регіональний директор польської міжнародної компанії «ІХЕМАД-Профарб» Богдан Ємчук.

Для учасників конференції організували екскурсію на провідне поліграфічне підприємство «Vesna».
Ще одна родзинка – ярмарок вакансій. Він пройде у хіміко-технологічному університеті у третій день заходу. Просто на місці можна буде влаштуватися на провідні лакофарбові підприємства та у сировинні компанії. Виробники чекають на молодих фахівців, які бажають пов’язати свою кар’єру з перспективною галуззю.

«Лакофарбове виробництво – це дуже цікаво, тому що можна зварити покриття, властивості якому надаватимеш ти сам. Це наче молекулярний конструктор, – поділилася студентка УДХТУ Олександра Зима. – Тому своє майбутнє пов’язую тільки з цією галуззю».

Міжнародна конференція «YOUNG COATINGS & COMPOSITES» проходить у Дніпрі 23-25 жовтня.


У Дніпрі пройшла міжнародна конференція з кадрових питань у лакофарбовій промисловості – «YOUNG COATINGS & COMPOSITES»


«На часі – питання підготовки висококласних фахівців для лакофарбової галузі. Розпочинати слід зі школи», – Андрій Панасенко


Такий форум збирають третій рік поспіль – уперше до нього долучилися школи області


Олександр Бричко: «На Дніпропетровщині розуміють – мати добрі кадри – ключ до благополуччя регіону. Тому приємно, що обладміністрація організувала участь навчальних закладів у форумі»


Студенти-хіміки можуть влаштуватися на роботу за спеціальністю просто під час конференції – на ярмарку вакансій


«Своє майбутнє пов’язую тільки з цією галуззю. Лакофарбове виробництво – це дуже цікаво», – Олександра Зима
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: