У ДніпроОДА підприємці безкоштовно навчаться японському менеджменту
24.05
11:30
Написати листаВерсія для друку
У ДніпроОДА 29 травня відбудеться бізнес-тренінг «КАЙДЗЕН: від слів до справи або як успішно застосовувати в Україні». Підприємцям області розкажуть про японську, одну з найефективніших у світі моделей управління, повідомив радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин.

«Давно відомо, що японський стиль управління - один з найбільш ефективних у світі. Але чи багатьом доводилося безпосередньо стикатися з японським підходом в стратегічному менеджменті, управлінні проектами, бізнес-плануванні, маркетингу та продажах? Ми запрошуємо всіх бажаючих на семінар з цієї теми. Обіцяємо чотири години дуже цікавого спілкування зі спеціалістами високого рівня», - сказав Віталій Литвин.

Учасники тренінгу дізнаються про філософію КАЙДЗЕН, яка дозволяє підвищити якість роботи за рахунок скорочення втрат та мотивувати співробітників компанії під час впровадження змін. Окремо розглянуть впровадження КАЙДЗЕН в невиробничій сфері, ІТ, продажах та логістиці.

Місцеві підприємці зможуть поспілкуватися з українськими колегами, які вже впроваджують інструменти так званого бережливого виробництва в своїх компаніях.

Семінар відбудеться 29 травня в Дніпропетровській ОДА за адресою: проспект Поля,1. Початок о 10:00. Зареєструватися та отримати додаткову інформацію можна за посиланням.

Семінар проходить за підтримки Посольства Японії в Україні, спільно з представниками українського бізнесу і випускниками Японського Агентства Міжнародного співробітництва JICA.


У ДніпроОДА підприємці безкоштовно навчаться японському менеджментуАКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: