Створення нових об’єднаних громад та успіхи вже існуючих: підсумки тижня від ДніпроОДА
13.11
14:30
Написати листаВерсія для друку
Створення нових громад, зростання бюджетів вже існуючих об’єднань і реалізація нових інфраструктурних проектів. Про результати реформи децентралізації та плани на майбутнє під час щотижневого публічного звіту розповів перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

З початку року об’єднані громади Дніпропетровщини отримали у власні бюджети понад 1 мільярд гривень. Це на 30% більше, ніж за аналогічний період 2016-го. Бюджети громад, створених минулоріч, зросли в 1,5 рази.

«19 об’єднаних громад Дніпропетровщини обрали власних голів. До виборів готується ще 3 громади – Саксаганська, Українська та Девладівська, - розповів Олег Кужман. - Наразі на Дніпропетровщині створено 56 громад. До них входить понад 400 тисяч жителів Дніпропетровщини, а це майже 80% сільського населення області. Три громади об’єдналися навколо міст районного значення – це Апостолівська, Зеленодольська і Верхньодніпровська».

1,5 мільярди гривень спрямовано цьогоріч на розвиток громад. Загалом там реалізують понад 600 інфраструктурних проектів.

У Слобожанській громаді відкрили перший на Дніпропетровщині Центр безпеки громадян. Там є все необхідне – гараж, службові кабінети, їдальня, кімната відпочинку та роздягальня, а також власне пожежне авто.

«В 34 громадах Дніпропетровщини створили підрозділи цивільного захисту. Це означає, що вони самостійно можуть забезпечувати пожежну та техногенну безпеку», - зазначив Олег Кужман.

Одну з найсучасніших шкіл регіону створюють в Солонянській об’єднаній громаді. Там облаштують медіатеку й ресурсну кімнату для дітей з особливими потребами, у класах встановлять мультимедійні дошки та проектори. Вже наступного року понад 700 учнів навчатимуться в інноваційній школі.

У Васильківській об’єднаній громаді будують міні-ГЕС на річці Вовча. Перша в області гідроелектростанція буде кроком до енергонезалежності Васильківки.

Відео публічного звіту – за посиланням.

(See attached file: Щотижневий звіт, 13.11.2017.pptx)


З початку року об’єднані громади Дніпропетровщини отримали у власні бюджети понад 1 мільярд гривень


19 об’єднаних громад Дніпропетровщини обрали голів. До виборів готуються ще три


У Слобожанській громаді відкрили перший на Дніпропетровщині Центр безпеки громадян


В 34 громадах Дніпропетровщини створили підрозділи цивільного захисту


Після реконструкції Солонянська опорна школа стане найсучаснішою в Україні


У Васильківській громаді зводять першу в області міні-ГЕС


Про це під час щотижневого публічного звіту обласної влади розповів перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман


Наступний публічний звіт від ДніпроОДА – вже за тиждень
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: