На міжнародний економічний форум зареєструвалися понад 800 учасників – Валентин Резніченко
06.11
11:30
Написати листаВерсія для друку
За тиждень завершиться реєстрація на міжнародний економічний форум, який організовує ДніпроОДА. Приєднатися до нього вже забажали понад 800 людей. Вони зможуть дізнатися секрети успішного бізнесу та налагодити нові ділові зв’язки з експертами з 50 країн світу. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Завершуємо підготовку до масштабного економічного форуму. На нього запросили сотню експертів з усього світу: бізнесменів, банкірів, економістів, інвесторів. Учасники зустрічі зможуть перейняти успішний досвід, знайти нових ділових партнерів. Прагнемо, щоб результатом форуму стали нові контракти. Сприятливий інвестиційний клімат в області – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Втілюємо нові ідеї з розвитку бізнесу в життя», - зазначив Валентин Резніченко.

На зустрічі говоритимуть про інвестиційну політику, експортну стратегію для регіону та підприємства, ефективний розвиток територій. Разом із партнером форуму - Київською школою економіки - ДніпроОДА організує дискусії з інновацій та освіти, ключових економічних реформ. Фахівці школи проведуть круглий стіл, присвячений децентралізації.

Форум триватиме два дні – 16 та 17 листопада. На учасників чекають дискусії, тренінги, презентації, ділові ланчі. Вхід безкоштовний, потрібно лише зареєструватися до 14 листопада тут.


На міжнародний економічний форум зареєструвалися понад 800 учасників
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: