Дніпрян запрошують здати кров для поранених бійців АТО
05.10
12:30
Написати листаВерсія для друку
У лікарні ім.Мечникова відбудеться акція «Подаруй життя герою». Стати донорами крові для поранених АТОвців всіх небайдужих запрошують 6 жовтня. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

«Донорська кров – надважлива та навіть унікальна складова лікування поранених бійців. Замінити її неможливо. Тому періодично проводимо подібні акції», - розповів головний лікар лікарні ім.Мечникова Сергій Риженко.

З 2014-го року в обласній лікарні ім.Мечникова врятували більше 2,5 тисяч військових з вогнепальними та мінно-вибуховими пораненнями. У цьому лікарям допомогли сотні донорів.

«Ми вже провели більше п’ятнадцяти донорських акцій. На кожну з них приходять сотні дніпрян, готових поділитися найціннішим – кров’ю, яка рятує життя поранених», - додав Сергій Риженко.

Донором може стати будь-який громадянин України, який не має до цього медичних протипоказань. Акція розпочнеться 6 жовтня о 10:00 в головному хірургічному корпусі лікарні ім.Мечникова за адресою: площа Соборна, 14. При собі слід мати оригінал паспорта або військовий квиток та копію ідентифікаційного коду.


Дніпрян запрошують здати кров для поранених бійців АТО
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: