У Кам'янському побудували нову насосну станцію - з водою 30 тисяч мешканців, - Валентин Резніченко
22.06
16:30
Написати листаВерсія для друку
У Кам’янському збудували нову насосну станцію та замінили аварійні труби водопроводу. Протягом двох десятиріч вода у домівках людей була з перебоями або ледь сочилася з крану. Тепер стабільне водопостачання отримали близько 30 тисяч мешканців області. Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині прокладуть та відремонтують 21 водовід. Це дозволить забезпечити водою без перебоїв 145 тисяч людей, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Понад 100 населених пунктів області не мають централізованого водопостачання. Другий рік поспіль ми масштабно будуємо водоводи. У 2016-му збудуємо та реконструюємо понад 300 кілометрів водоводів. Це дозволить забезпечити водою без перебоїв 145 тисяч людей», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Воду без перебоїв отримали мешканці селища Романково та мікрорайону «55-й блочок», що в Кам’янському. Від проблем з водопостачанням люди потерпали не один рік, розповіла місцева мешканка Людмила Осіння. Особливо гостро це відчували влітку.

«Напір води був дуже маленький. З обіду вона взагалі пропадала і до 3 ночі потрібно було чекати, щоб запастися водою назавтра. Проблему ми намагалися вирішити роками», - згадує жінка.

2015-го водовід почали реконструювати. Замінили 750 метрів аварійних труб та збудували насосну станцію. Обладнання німецьке, все автоматизовано. На це витратили понад 14,5 мільйонів гривень. Комунальники ще проводять пусконалаштувальні роботи, а мешканці вже відчувають зміни.

«Я проживаю у Романковому практично все життя. Були проблеми з водою. Траплялося, що її цілими днями не було. А зараз напір хороший, і на полив, і на купання води вистачає», - поділилася мешканка Романкового Любов Пастернак.


На повну потужність насосна станція запрацює вже за тиждень. Її будівництво – перша черга масштабного проекту реконструкції водопроводу в Кам’янському. В планах – повністю замінити труби на ширші в діаметрі.


Людмила Осіння розповіла: проблеми з водою мешканці селища Романково та мікрорайону «55-й блочок» Кам'янського відчували не один рік.


Тепер у Кам'янському - нова насосна станція.


Її побудували "з нуля"


Встановили німецьке обладнання.


Обладнання - "розумне".


Все автоматизовано.


Зараз комунальники проводять налаштувальні роботи.


Любов Пастернак вже відчула переваги від модернізації водогону.


Її сім'я має город.


Раніше для поливу доводилося запасати воду.


Тепер радіє чудовому напору.


Води вистачає й домочадцям...


й на квіти,..


й на полив городини.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: