У 2017 році на розвиток Верхньодніпровського, П’ятихатського, Царичанського районів, Вільногірська та Жовтих Вод витратили майже 180 млн грн
02.02
17:00
Написати листаВерсія для друку
У 2017 році на розвиток Верхньодніпровського, П’ятихатського, Царичанського районів, міст Вільногірськ та Жовті Води з обласного бюджету виділили майже 180 млн грн. Ці кошти витратили на втілення вважливих соціальних проектів. Про це стало відомо під час зустрічі першого заступника голови ДніпроОДА Олега Кужмана та народного депутата України Олега Кришина.

«У 2017 році за ініціативою Олега Кришина на розвиток Верхньодніпровського, П’ятихатського, Царичанського районів, міст Вільногірськ та Жовті Води з обласного бюджету виділили майже 180 млн грн. За ці кошти втілювали важливі соціальні проекти - ремонтували дороги, навчальні заклади, ліквідовували підтоплення», - зазначив Олег Кужман.

Серед проектів, на які спрямували обласні кошти у 2017 році, - ремонт НВК «Перспектива» та доріг у Жовтих Водах, реконструкція школи № 1 у Верхівцевому, ремонт будинку культури у Новомиколаївці, ліквідація підтоплень у Мишуриному Розі, реконструкція очисних споруд у П’ятихатках.

На 2018-й планів ще більше. У П'ятихатках збираються реконструювати міський парк та Центральний проспект, у Верхівцевому - НВК № 1, у Бородаївці – дитсадок, у Жовтих водах – стадіон НВК, у Верхньодніпровську - відремонтувати водопровідні мережі та стадіон. Це - лише частина запланованих робіт.

«Такі проекти - на часі для цих міст та районів. Я підтримую такі ініціативи, тому що ремонт кожного з цих об'єктів - пропозиція місцевої влади та мешканців. Саме від них я намагаюся отримувати максимум інформації щодо нагальних потреб та найбільш необхідних проектів і робіт», - наголосив Олег Кришин.

Верхньодніпровський, П'ятихатський, Царичанський райони, міста Вільногірськ та Жовті Води входять до 34 округу, від якого Олег Кришин обраний до парламенту.


Перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман зустрівся з Народним депутатом України Олегом Кришиним


"У 2017 році за ініціативою Олега Кришина на розвиток Верхньодніпровського, П’ятихатського, Царичанського районів, міст Вільногірськ та Жовті Води з обласного бюджету виділили майже 180 млн грн.", - Олег Кужман


У планах на 2018-й - ремонт та реконструкція інфраструктурних об'єктів у П'ятихатках, Верхівцевому, Жовтих Водах, Бородаївці та Верхньодніпровську


"Такі проекти - на часі для цих міст та районів. Я підтримую такі ініціативи, тому що ремонт кожного з цих об'єктів - пропозиція місцевої влади та мешканців", - Олег Кришин
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: