Кожен другий школяр з Дніпропетровщини займається спортом
10.03
12:30
Написати листаВерсія для друку
Поганяти м’яча, провести спаринг чи пропливти кілька метрів у басейні – молодь Дніпропетровщини віддає перевагу спорту. Більше половини школярів регіону займається у спортивних секціях при навчальних закладах. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту ДніпроОДА.

Після школи до спортивної зали. Кожна друга дитина Дніпропетровщини займається спортом. У школах регіону працює більше 2,5 тисяч спортивних секцій. Це секції олімпійських та неолімпійських видів спорту, а також спеціалізовані гуртки.

«Серед олімпійських видів спорту найбільш популярні баскетбол, волейбол та футбол. Ці ігри включені до шкільної програми, тому діти, здебільшого, обирають їх. Із неолімпійських популярністю користуються карате, спортивна аеробіка та пауерліфтинг», - зазначили в управлінні молоді та спорту ДніпроОДА.

Популяризують у школах Дніпропетровщини і плавання. З 2011 року в області діє спеціальна програма. Завдяки їй навчилися плавати майже 50 тисяч дітей.

Заняття у шкільних спортивних секціях безкоштовні. Записатися може кожен бажаючий. На тренуваннях із дітьми працюють профільні вчителі чи тренери. Кращі спортсмени можуть взяти участь в обласних спортивних змаганнях та представити регіон на всеукраїнському рівні. У 2016 році збірна команда Дніпропетровщини зайняла перше місце на 5-х спортивних іграх школярів України. Кращі результати молоді спортсмени продемонстрували у волейболі, боксі, легкій атлетиці та плаванні.


Кожен другий школяр з Дніпропетровщини займається спортомАКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: