Осінній призов: 85 хлопців Дніпропетровщини відправилися на строкову службу в армії (ФОТО)
04.10
13:30
Написати листаВерсія для друку
Пішли молодими та зеленими – повернуться змужнілими та дорослішими. 85 призовників Дніпропетровщини відправилися на строкову службу в армії. Урочисто хлопців провели біля Дніпропетровської ОДА. Призов фінішує наприкінці листопада. Армійські ряди поповнять 1,5 тисячі хлопців.


На Дніпропетровщині стартував осінній призов. Урочисто проводжали хлопців на службу біля Дніпропетровської ОДА.


«Сьогодні урочисто відправляємо 85 молодих чоловіків на строкову службу в армії. Цьогоріч із Дніпропетровщини призвуть півтори тисячі хлопців. Це найвищий показник в Україні. Ми змінили підхід до призивної кампанії: прагнемо, щоб хлопці йшли служити не за примусом, а за власним бажанням. Призов до армії – це не мобілізація: чоловіки не служитимуть в АТО. Вони пройдуть військову службу і повернуться до мирного життя. Якщо хтось забажає служити й далі в ЗСУ, то зможе підписати контракт», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА, голова призовної комісії Володимир Юрченко.


Спочатку хлопці поїдуть на Чернігівщину – у навчальний центр в Десні. Після отримання військової освіти, відправляться у військові частини України. Тут на них чекає бойова підготовка.


Бути захисником своєї землі почесно, гідно й благородно.


«Обов’язкова служба в армії – це світова практика. Чоловіки, які несуть службу в Збройних Силах, користуються повагою в суспільстві. Це обов’язок кожного чоловіка», – підкреслив голова обласної ради Гліб Пригунов.


Строкову службу нестимуть чоловіки від 20 до 27 років.


Клятва призовника – гідно служити державі.


Боже благословення – на дорогу та свята вода – на плечі.


Серед призовників – і 20-річний Володимир Єгоров. «Працював на шахті «Благодатна» в Павлограді. Туди і принесли повістку. Відчув, досить цивільного життя – треба в армію. До яких військ потраплю, не має значення, аби служити Батьківщині. За цей час зміцнію, стану сильнішим. Мене чекатимуть молодший брат та мати», – каже хлопець.


Проводжають рідні.


Мати Оксана проводжає сина з короваєм на рушникові. «Принесли повістку – він не роздумував. Був готовий. Звичайно, важко розлучатися. Але чоловіки повинні служити в армії. Нехай скоріше повертаються», – дає напуття жінка.


Призов триватиме до кінця листопада. Планується, що ряди армії поповнять 1,5 тисячі хлопців Дніпропетровщини.


На службі хлопці матимуть заробітну плату, за всіма зберігаються робочі місця. Додому хлопці повернуться через півтора роки. Потім кожен з них зможе за власним бажанням продовжити службу за контрактом.

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: