Павлоградський міст через річку Вовча оновлюють вперше за півстоліття – Валентин Резніченко
20.07
09:30
Написати листаВерсія для друку
Пішохідний міст у Павлограді, який веде до міського парку відпочинку, реконструюють вперше за 55 років експлуатації. Він нарешті стане зручним як для пішоходів, так і для людей з особливими потребами, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Покращення якості життя людей, особливо, у невеликих населених пунктах – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Ми будуємо дороги, ремонтуємо школи та медзаклади, зводимо «з нуля» дитсадки, створюємо парки. У Павлограді кардинально оновлюємо пішохідний міст, який має півстолітню історію», – розказав Валентин Резніченко.

За словами місцевої влади, міст занепав настільки, що ще один сезон міг би й не витримати.

«Цьогоріч міст святкує 55-річний ювілей. За цей час він став аварійним і небезпечним для пішоходів, – зазначив мер Павлограда Анатолій Вершина. – Коштів на капремонт у місцевому бюджеті ми не мали, тому звернулися по допомогу до ДніпроОДА. З обласного бюджету виділили гроші – і ось вже розпочалися роботи».

Міст будували, коли ріка Вовча була суднохідною. Сьогодні судна там не ходять, тому висоту мосту знизять до рівня берега. За проектом, він буде залізобетонним та спиратиметься на берегові й проміжні опори.

«Часто ходив цим мостом: на пляж, на роботу, просто прогулятися. Але по ньому пересуватися вже небезпечно. Вітер дме – а він шатається. Реконструкція моста – правильне рішення», – зауважив мешканець Павлограда Євген Греченков.

Новий міст буде завдовжки 80 метрів, завширшки – три метри. Його покриття повністю оновлять, по всій довжині обладнають перила й проведуть систему освітлення. Для людей з особливими потребами облаштують пандуси та додаткові поручні.

«Міст навіть під вагою дитини рухався та тремтів. Йдеш і боїшся: чи дитину тримати, чи самому триматися. Хочеться, щоб міст нарешті став зручним і безпечним, особливо, для людей з фізичними обмеженнями», – підкреслила місцева мешканка Лілія Попенко, яка виховує сина-інваліда.У Павлограді реконструюють пішохідний міст.


Він пролягає через річку Вовча.


«Цьогоріч міст святкує 55-річний ювілей. За цей час він став аварійним і небезпечним для пішоходів, – зазначив Анатолій Вершина. – Коштів на капремонт у місцевому бюджеті ми не мали, тому звернулися по допомогу до ДніпроОДА».


Покриття оновлять...


змонтують нові перила та освітлення.


«Хочеться, щоб міст нарешті став зручним і безпечним, особливо, для людей з фізичними обмеженнями», – підкреслила Лілія Попенко.


Міст нарешті стане зручним як для пішоходів...


так і для людей з особливими потребами.


Тривають демонтажні роботи.


«Реконструкція моста – правильне рішення», – зауважив Євген Греченков.


Реконструкція - обласним коштом.


Підрядники обіцяють здати об`єкт в експлутацію раніше строку.

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: