За півроку підприємці області подали більше тисячі онлайн декларацій про відходи – Валентин Резніченко
12.07
11:30
Написати листаВерсія для друку
Серед підприємців Дніпропетровщини зростає попит на онлайн декларації про відходи. З початку року вони вже подали через електронний сервіс понад тисячу таких документів, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Дніпропетровщина першою в Україні перевела декларації про відходи в режим онлайн. Підприємці вже встигли оцінити переваги електронного сервісу – він зручний та значно економить час. Відтак бажаючих скористатися ним постійно стає більше - тільки за останній час активність підприємців зросла на 10%», - розповів Валентин Резніченко.

Процедура заповнення онлайн декларації займає 15 хвилин. Щоб подати документ, треба зайти на сайт e-eco.gov.ua, заповнити форму та завірити її своїм цифровим підписом. Припуститися помилки майже неможливо - електронна декларація підказує варіанти відповідей та не приймає неправильні значення. Результат розгляду надходить на електронну пошту.

Послугу подання електронної декларації онлайн команда Валентина Резніченка запустила в лютому 2016-го. Нині цим сервісом користується вся Україна.


За півроку підприємці області подали більше тисячі онлайн декларацій про відходи

АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: