Цьогоріч на Дніпропетровщині в Prozorro зареєстрували понад 10 тисяч лотів – Валентин Резніченко
01.02
14:30
Написати листаВерсія для друку
У січні 2018 року в системі електронних держзакупівель Prozorro зареєстрували понад 10 тисяч лотів. За останні два роки їх кількість збільшилася вп’ятеро, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Кількість зареєстрованих у Prozorro лотів постійно зростає. Більше стає й підприємців, які хочуть співпрацювати з державою та користуватися електронною системою. За два з половиною роки роботи сервісу бізнесмени переконалися: він зручний та максимально прозорий. Такими й мають бути державні закупівлі, наголошує Президент України Петро Порошенко», - зазначив Валентин Резніченко.

У січні 2018-го на Дніпропетровщині у Prozorro зареєстрували понад 10 тис лотів, тоді як у січні 2016-го – лише майже 1,9 тис.

Найактивніше через електронну систему працює ДніпроОДА. Цьогоріч – більше 3 тис лотів на суму 2,1 млрд. грн. Також в лідерах Дніпро – 1,7 тис лотів на 1,7 млрд грн.

В серпні 2015 року Дніпропетровська ОДА однією з перших в Україні перевела держзакупівлі в систему Prozorro. За підсумками 2017-го ДніпроОДА посіла перше місце по завершеним торгам серед облдержадміністрацій. Торік вона завершила більше 21 тисячі торгів.


Цьогоріч на Дніпропетровщині в Prozorro зареєстрували понад 10 тисяч лотів
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: