У Дніпрі відкрився Міжнародний економічний форум – Валентин Резніченко
16.11
11:30
Написати листаВерсія для друку
У Дніпрі відкрився Міжнародний економічний форум, який організувала ДніпроОДА. Він зібрав провідних вітчизняних та закордонних експертів. Щоб дізнатися їхні секрети успіху та налагодити нові ділові контакти, на зустріч приїхали близько тисячі підприємців, розповів очільник області Валентин Резніченко.

«За роки війни Дніпропетровську область не залишив жоден інвестор. Кожну п’яту гривню інвестицій України отримує наш регіон. Проте прагнемо зробити інвестиційний клімат в області ще привабливішим. Це завдання Президента України Петра Порошенка, - зазначив Валентин Резніченко. – Форум допоможе налагодити діалог між владою, бізнесом, інвесторами та експертами. Це дозволить нарощувати об’єм та якість інвестицій. А кожен успішний проект – це робочі місця, додаткові надходження в бюджет та кращі умови життя для людей».

На слухачів форуму чекає 25 дискусій, семінарів та тренінгів. На них говоритимуть про проведені реформи, втілені інновації, інвестиційний потенціал Дніпропетровщини та України, формування стратегії інвестиційної привабливості, розширення доступу українських компаній до міжнародних ринків.

«Результатом форуму стануть нові ділові відносини, проекти, інвестиції, які прийдуть на Дніпропетровщину. Двері ДніпроОДА завжди відкриті для бізнесу. Ми беремо на себе роль помічника кожного інвестора, який готовий працювати в регіоні. Впевнений, що вже за рік, на наступному форумі, будемо обговорювати як нові, так і вже успішно реалізовані проекти», - додав Валентин Резніченко.

На Міжнародний економічний форум приїхали понад сто експертів. Серед них – банкіри, інвестори, дипломати, керівники вітчизняних та закордонних проектів розвитку, успішні бізнесмени.

«Дніпровський економічний форум нагадує мені економічний форум у швейцарському Давосі. Дніпро може чекати таке саме майбутнє», - зазначив екс-Прем’єр-міністр Литовської Республіки, один із спікерів форуму Андрюс Кубілюс.

«Форум дуже прогресивний. Зазвичай ми бачимо, що в регіонах країни, поза Києвом, досить мало чесної дискусії про економіку. Багато офіціозу і мало критичних розмов. Сподіваюся, що зараз буде конструктивний діалог», - підкреслив почесний президент Київської школи економіки Тимофій Мілованов.

Форум триватиме два дні.

«Це перший подібний захід у Дніпрі, але ми сподіваємося, що він стане традиційним. Робимо все, аби ДніпроОДА перетворилася із бюрократичного органу на комунікаційний майданчик, на якому бізнесмени спілкуються між собою. Віримо, що області з’являться нові інвестиційні проекти, а економіка буде зростати», - наголосив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Подивитися пряму трансляцію першого дня форуму можна тут.Довгоочікуваний Міжнародний економічний форум стартував


На нього приїхали підприємці зі всієї України


Загалом – близько тисячі людей


Тимофій Мілованов: «Форум дуже прогресивний. Сподіваюся, що зараз буде конструктивний діалог»


Участь у форумі безкоштовна, потрібно було тільки пройти онлайн-реєстрацію


Юрій Голик: «Віримо, що в області з’являться нові інвестиційні проекти, а економіка буде зростати»


Поради досвітчених підприєиців слухає повний зал


Андрюс Кубілюс : «Дніпровський економічний форум нагадує мені економічний форум у швейцарському Давосі»


Форум зібрав понад 100 експертів


Приїхали не лише з України,..


а й з США, Литви, Канади та інших країн


Обговорюють проекти, які вже вдалося втілити…


та перспективи розвитку


Підприємці з цікавістю записують нову інформацію


Спікери – діляться найкращим досвідом


Форум триватиме два дні


Все, аби залучити до області нові інвестиції
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: